نقد و بررسی Binance – آیا هنوز بهترین صرافی Altcoin در سال 2021 است؟

Binance یکی از بزرگترین مبادلات ارز رمزنگاری شده در جهان است ، چه تعداد کاربران ، حجم معاملات یا هر معیار دیگری را ببینید.

برتری Binance نسبت به رقابت بسیار زیاد است به طوری که در بعضی مواقع حجم معاملات آنها از همه بورس های بزرگ دیگر با هم بیشتر است.

از زمان راه اندازی آن در سال 2017 و افزایش شهاب سنگ ، به طور گسترده ای به عنوان بهترین صرافی altcoin در جهان شناخته شده است. Binance بیش از هر صرافی رمزنگاری شده altcoins ذکر شده با حجم معاملات واقعی دارد.

در این بررسی Binance ما به برخی از ویژگی هایی که باعث محبوبیت این تبادل شده است ، خواهیم پرداخت. به ویژه,

 1. انتخاب گسترده ارزهای رمزپایه ، چند صد جفت معاملاتی و شمارش
 2. تا همین اواخر هیچ KYC در سراسر جهان وجود ندارد. در حال حاضر ، در بسیاری از کشورها KYC برای کاربران وجود ندارد
 3. هزینه های تجارت پایین صنعت
 4. نوآوری های جدید عالی مانند رمز BNB خود Binance و Binance DEX
 5. رهبری جامع تحت مدیریت مدیر عامل Binance, چانگ پنگ ژائو (CZ)

همه این عوامل و موارد دیگر به رشد انفجاری Binance منجر شده اند و احتمالاً به محبوبیت مستمر Binance در آینده کمک خواهند کرد.

در حالی که در این بررسی موارد زیادی برای پوشش دادن وجود دارد ، ما با یکی از مهمترین مباحث شروع می کنیم ، Binance legit است?

طرفداران

 1. با نقدینگی گسترده ، Binance بزرگترین تبادل نقطه ای جهان از نظر حجم معاملات است
 2. صدها جفت معاملاتی ، بیش از ارزهای رمزنگاری شده بیش از سایر صرافی های رمزنگاری _ قابل اعتماد
 3. محصولات نوآورانه متعددی مانند سکه Binance ، قراردادهای آتی ، معاملات حاشیه ای ، برنامه تلفن همراه و غیره.

منفی ها

 1. Binance از سپرده های فیات از طریق انتقال بانکی پشتیبانی نمی کند. Binance US که چنین است ، در همه ایالت ها در دسترس نیست
 2. آمریکایی ها نمی توانند به Binance دسترسی پیدا کنند و Binance US فاقد بسیاری از ویژگی ها است
 3. Binance در گذشته شبه هک شده است و به عنوان یک عسل بزرگ محبوب ترین هدف برای تلاش های بعدی هک است

آیا Binance قابل اعتماد است?

پاسخ کوتاه به این سوال بله است ، Binance قطعاً قابل اعتماد است. شما به بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان تبدیل نمی شوید ، و _ در آنجا بمانید ، _ با کلاهبرداری از بازرگانان و انجام سایر کارهای سایه.

همانطور که گفته شد ، قبل از افتتاح حساب Binance چند نکته وجود دارد که باید آنها را بخاطر بسپارید.

آیا Binance برای آمریکایی ها بی خطر است?

قبلاً اینگونه بود که هرکسی در دنیا می توانست برای Binance ثبت نام کند. اساساً محدودیتی در مورد اینکه چه کسی می تواند حساب ایجاد کند و قطعاً هیچ KYC وجود ندارد.

این تغییر کرده است و آمریکایی ها دیگر اجازه دسترسی به Binance را ندارند. اگر Binance (براساس آدرس IP) تشخیص دهد که شما با استفاده از سرویس آنها آمریکایی هستید ، احتمالاً تمام معاملات شما را لغو کرده و حساب شما را قفل می کند.

مسدود کردن Binance آمریکایی ها اقدامی پیشگیرانه بود ، اقدامی واکنشی نبود. برای سالهای زیادی ارز رمزنگاری شده در زیر رادار پرواز می کرد و مبادلات رمزنگاری می توانستند تقریباً از هر چیزی به جز کلاهبرداری کامل خلاص شوند. با این حال ، پس از بازار گاو نر 2017 ، فشار تنظیم کننده به طور قابل توجهی افزایش یافت.

بایننس حتماً احساس می کرد که تحت این رژیم جدید احتمالاً به دلیل هر قوانینی که در آمریکا دارند میلیون ها دلار جریمه خواهند شد "شکسته شده." آنها به جای مقابله با این سردرد تصمیم گرفتند آمریکایی ها را از سیستم خود منع کنند.

برخی از معامله گران آمریکایی با استفاده از VPN به این مفهوم جغرافیایی دسترسی پیدا می کنند تا آدرس IP خود را مبهم کنند. این می تواند کارساز باشد ، اما همچنین می تواند خطرناک باشد. اگر VPN قطع شود یا فراموش کنید که فقط یک بار آن را روشن کنید و یک ورود به سیستم Binance انجام دهید ، ممکن است حساب خود را قفل شده ببینید. این خوب نیست و این چیزی است که شما باید قبل از اقدام به تجارت با Binance اگر آمریکایی هستید ، به طور جدی به آن توجه کنید.

از سال 2019 یک شرکت تابعه Binance در ایالات متحده وجود دارد ، اما فاقد بسیاری از ویژگی های معروف Binance بسیار محبوب است. این حجم معاملات کم است ، در هر ایالت موجود نیست و فقط یک دهم جفت معاملاتی در مقایسه با "طبیعی" بینانس در بخش بعدی که اختصاصاً به Binance USA اختصاص داده شده است ، بیشتر این ویژگی ها را مرور خواهیم کرد.

آیا Binance برای ذخیره سکه امن است?

در مقایسه با نگه داشتن کلیدهای شخصی شما ، اما دوباره تقریباً هیچ ارز مبادله ای رمزنگاری برای ذخیره سکه 100٪ امن نیست.

حتی با یک مبادله کاملاً نظارتی مانند Coinbase که هرگز هک نشده است ، هیچ راهی برای تضمین هک شدن آن در آینده وجود ندارد. و Binance ، متأسفانه ، سابقه کاملی ندارد.

در ماه مه سال 2019 هکرها بودند قادر به سرقت است بیت کوین به ارزش حدود 40 میلیون دلار از Binance.

این هک در سراسر جامعه بیت کوین طنین انداز شد و حتی برخی این سوال را به وجود آورد که آیا برای بازپرداخت وجوه سرقت شده آیا باید دوباره تشکیل یک بلاک برای تشکیل مجدد آن ایجاد شود؟ خوشبختانه این ایده نابود شد و Binance در نهایت با استفاده از صندوق بیمه خود ، صاحبان حساب را دوباره کامل کرد.

اگرچه این هک بدون شک برای جامعه بد بود ، اما باید به یک واقعیت اشاره کرد: سیستم عامل Binance در واقع هک نشده است. در عوض ، هکرها توانستند اطلاعات ورود به سیستم و آدرس های ایمیل صدها معامله گر را بدزدند. هکرها با دریافت این اطلاعات ، همزمان وارد همه آن حساب ها شده و وجوه را به آدرسهای بیت کوین که کنترل می کردند ، برداشت می کنند.

بنابراین حتی اگر Binance باید از امنیت بیشتری در مورد برداشت استفاده می کرد ، سیستم عامل در واقع آسیب پذیر نبود. همانطور که گفته شد ، معامله گران باید تمام توان خود را برای حفظ امنیت اطلاعات حساب خود انجام دهند.

 1. یک رمز عبور قوی ایجاد کنید که مختص Binance باشد
 2. رمز ورود خود را به طور منظم تغییر دهید
 3. استفاده از یک آدرس ایمیل جداگانه برای همه معاملات ارزهای رمزپایه را در نظر بگیرید تا هکرهایی که به آدرس عادی شما دسترسی پیدا می کنند ، کنترلی بر اطلاعات رمزنگاری شما نداشته باشند.
 4. از احراز هویت دو عاملی استفاده کنید

علاوه بر این ، بهترین توصیه این است که ارز رمزنگاری شده خود را به راحتی در جایی امن مانند Ledger یا Trezor ذخیره کنید. اگر تصور کنید که هیچ مبادله رمزنگاری هرگز ایمن نیست ، نمی توانید اشتباه کنید.

Binance کجا واقع شده است?

به عنوان یک مبادله بین المللی ، Binance دارای مکان هایی در سراسر جهان است. به عنوان مثال ، آنها فقط افتتاحیه a را اعلام کردند شعبه جدید شانگهای. همانطور که گفته شد ، مقر آنها واقع در مالت.

در حال حاضر مالت به دلیل مقررات دوستانه ای که در رابطه با این فناوری جدید دارند ، محل کار شرکت های ارز رمزپایه و بلاکچین بسیاری است. این امر منجر به مالت شده است رجوع شود مانند "جزیره بلاکچین."

چانگ پنگ ژائو

برای مقایسه دقیق ، CZ مانند Warren Buffet دنیای رمزنگاری است.

این طور نیست که CZ یک سرمایه گذار با ارزش طولانی مدت است (به دور از آن) ، بلکه او یکی از شناخته شده ترین نام ها در فضای رمزنگاری است و در راس یک عملیات چند میلیارد دلاری قرار دارد.

اگرچه او از جنجال در امان نیست اما احساس عمومی نسبت به CZ خوب است. بسیاری از سازندگان ، بازرگانان و سرمایه گذاران رمزنگاری تشخیص می دهند که CZ همیشه در تلاش برای رشد و پذیرش رمزنگاری است.

آنچه به نفع Binance ، کاربران جدید و پول جدید است ، به عنوان یک رمزگذار سود می برد و CZ همچنان به عنوان یک متفکر نوآور حتی در یک اکوسیستم که نوار برای نوآوری بسیار بالا است ، برجسته است..

سپرده و پرداخت Binance

متأسفانه ، برخلاف بسیاری از سیستم عامل های مبادله ارز رمزنگاری شده ، Binance به معامله گران و سرمایه گذاران خود اجازه نمی دهد پول را با استفاده از انتقال بانکی به حساب خود واریز کنند. فقط دو گزینه برای تأمین اعتبار حساب Binance شما وجود دارد: شما می توانید ارز رمزپایه را سپرده گذاری کنید یا می توانید ارز رمزپایه را با کارت اعتباری خریداری کنید.

از آنجا که نمی توانید وجه نقدی را به خرید Binance با کارت اعتباری یا کارت نقدی واریز کنید ، دومین گزینه مناسب است.

در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

خرید بیت کوین با کارت اعتباری On Binance

خرید بیت کوین با کارت اعتباری در Binance بسیار ساده است.

به سادگی به این صفحه بروید, انتخاب کنید کدام ارز رمزنگاری شده بخواهید و چه مقدار می خواهید خریداری کنید. از آنجا از شما خواسته می شود مشخصات استاندارد مانند آدرس ، شماره تلفن و تاریخ تولد خود را پر کنید.

سیستم عامل پردازش پرداخت ، Simplex ، چند مورد دیگر مانند کپی گواهینامه رانندگی یا گذرنامه شما را نیز درخواست خواهد کرد. این استاندارد برای هر صرافی است که به شما اجازه می دهد تا معامله گران از کارت اعتباری استفاده کنند زیرا آنها سعی می کنند از خریدهای جعلی جلوگیری کنند.

هزینه Binance برای خرید رمزنگاری با کارت اعتباری 3.5٪ ، کمی کمتر از متوسط ​​صنعت است. به عنوان مثال ، Coinmama یکی دیگر از مبادلات محبوب خرید رمزنگاری با کارت اعتباری است و متوسط ​​هزینه آنها حدود 5٪ است.

برای راهنمای کامل گام به گام ، شامل تصاویر ، که نحوه خرید در صرافی Binance را توضیح می دهد لطفا اینجا کلیک کنید.

نحوه انتقال از Coinbase به Binance

Coinbase بهترین پلت فرم پردازنده در جهان است. یعنی بدون شک بهترین پلتفرم ارز رمزنگاری شده برای خرید بیت کوین و سایر سکه های رمزنگاری در آن است.

پس از خرید از Coinbase ، می توانید رمزنگاری را به Binance ارسال کنید تا در آنجا بتوانید از ویژگی های اصلی یا پیشرفته تجارت آنها استفاده کنید. در بخش بعدی نحوه واریز وجه به Binance را توضیح خواهیم داد.

تجارت در Binance

این جایی است که ما به چیزهای خوب می رسیم ، در واقع با Binance تجارت می کنیم.

در حالی که Coinbase ممکن است بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده برای افرادی باشد که نیاز به خرید بیت کوین یا هر رمزنگاری دیگر دارند ، معاملات Binance یک سرویس عالی است که با گذشت زمان فقط بهتر می شود و از بین ارزهای رمزنگاری شده بیشترین انتخاب آلت کوین را دارد..

نحوه واریز وجوه به Binance

برای این بررسی فرض خواهیم کرد که شما قبلاً یک حساب Binance ایجاد کرده اید و اکنون واجد شرایط شروع معامله هستید.

ما در بخش دیگری نحوه خرید Binance را توضیح خواهیم داد اگرچه به طور کلی بسیاری از مردم احساس می کنند ساده ترین کار این است که رمزنگاری را در صرافی دیگر بخرند و سپس آن را به Binance ارسال کنند..

برای واریز ارزهای رمزپایه به بستر تجارت Binance:

 1. در گوشه بالا سمت راست ، بالای صفحه بروید "کیف پول" و سپس بر روی کلیک کنید "کیف پول نقطه ای"
 2. زیر "سکه" می توانید نام سکه ای را که می خواهید واریز کنید تایپ کنید. یعنی ETH یا NANO
 3. پس از دیدن سکه ، به سمت راست نگاه کنید و روی سپرده کلیک کنید
 4. اکنون می توانید آدرس واریز را کپی کرده و از هر صرافی یا کیف پول دیگری رمزنگاری را برای آن ارسال کنید
 5. *مهم! * ما نمی توانیم به اندازه کافی استرس داشته باشیم. سکه های خاصی مانند XRP و بقیه دارای یک "برچسب زدن" که همراه با آدرس واریز همراه است. Binance به وضوح مشخص می کند که ارز رمزنگاری شده از برچسب استفاده می کند. اگر هنگام ارسال رمزنگاری به Binance نتوانید برچسب را وارد کنید ، وجوه در یک صندوق شستشوی عمومی قرار می گیرد و به حساب شما واریز نمی شود. در حالی که امکان بازیابی وجوه وجود دارد ، این کار ممکن است چندین روز طول بکشد و شما باید با پشتیبانی مشتری Binance تماس بگیرید. بهتر است از همه این مشکلات بدون هیچ زحمتی جلوگیری شود ، لطفاً هر وقت Binance نشان داد ضروری است ، حتماً برچسب را در آن قرار دهید.

نحوه تجارت در Binance

اکنون که مقداری رمزنگاری در حساب خود دارید ، می توانید تجارت Binance را شروع کنید.

 1. در گوشه سمت چپ شناور شوید "تجارت" و کلیک کنید "پایه ای." در حالی که Binance ابزارهای پیشرفته معاملاتی را ارائه می دهد ، اکثر معامله گران و سرمایه گذاران تازه وارد رمزنگاری نیازی به استفاده از آنها ندارند
 2. در سمت راست ، جفت معاملاتی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. به عنوان مثال ، BTC ، BNB یا یکی از سکه های alt مانند XRP یا ETH
 3. هنگامی که جفت معاملاتی خود را پیدا کردید ، می توانید معاملات را با استفاده از سفارش محدود یا سفارش بازار انجام دهید

با یک سفارش محدود می توانید قیمت دقیق معامله را انتخاب کنید ، اما تجارت احتمالاً بلافاصله انجام نمی شود و باید منتظر بمانید. همچنین ، اگر قیمت بر خلاف دستور سقف شما حرکت می کند ، اگر می خواهید زودتر روشن شود ، ممکن است نیاز به تنظیم مجدد معامله داشته باشید.

با یک سفارش بازار ، تجارت بلافاصله انجام می شود ، با این وجود قیمت آن در هر بازار مشخص خواهد شد. این بدان معنی است که ممکن است نتوانید بهای مورد انتظار خود را دریافت کنید. اجرای سفارش بازار در مواقع ناپایداری بالا گاهی ممکن است خطرناک باشد زیرا به خصوص احتمال دارد که به قیمتی که انتظار داشتید نرسید.

برداشت های Binance

برداشت از Binance بسیار ساده است.

 1. در سمت راست و بالای Binance معلق شوید "کیف پول" و کلیک کنید "کیف پول نقطه ای"
 2. برای یافتن ارز رمزنگاری شده ای که می خواهید برداشت کنید ، از نوار جستجو استفاده کنید
 3. در سمت راست بر روی برداشت کلیک کنید. آدرس ارز رمزنگاری شده را که می خواهید از آن خارج کنید وارد کنید و میزان رمزنگاری را که می خواهید برداشت کنید وارد کنید. به یاد داشته باشید ، ممکن است لازم باشد برای برخی از ارزهای رمزنگاری شده از برچسب استفاده کنید ، خصوصاً اگر در صرافی دیگری خارج می شوید
 4. در این مرحله Binance از شما مجوز 2FA می خواهد و آنها همچنین ایمیلی حاوی پیوندی را ارسال می کنند که برای تأیید معامله باید روی آن کلیک کنید.
 5. با کلیک بر روی پیوند ، معامله به مرحله پردازش منتقل می شود و برداشت باید ظرف یک دقیقه انجام شود. به طور کلی برداشت از Binance خیلی سریع اتفاق می افتد ، اما زمان مورد نیاز نیز به سکه بستگی دارد. برداشت XRP یا XLM می تواند در چند ثانیه انجام شود در حالی که ارزهای رمزنگاری شده دیگر مانند BTC یا XMR ممکن است بیشتر طول بکشد.

هزینه های برداشت

هزینه برداشت قبلاً بالا بود و بسیاری از معامله گران مبادله Binance از آن شکایت داشتند.

با این حال ، از سال 2021 هزینه ها کاهش یافته است و اکنون قیمت بسیار عادلانه ای است. به عنوان مثال ، هزینه برداشت BTC در حال حاضر 0.0004 است در حالی که هزینه برداشت ETH 0.003 است. این هزینه ها به ترتیب معادل 2.50 و 0.40 دلار است.

Binance مرتباً هزینه برداشت را براساس استفاده از شبکه و روند فعلی قیمت تنظیم می کند. برای یافتن لیستی از هزینه های برداشت برای همه ارزهای رمزپایه ای که در Binance معامله می کنند لطفا اینجا را بررسی کنید.

هزینه های تجارت

همانطور که قبلاً ذکر شد ، Binance از همه مبادلات رمزنگاری عمده ، کمترین هزینه معاملات را دارد. هزینه سازنده و گیرنده آنها فقط 0.1٪ است در حالی که استاندارد صنعت معمولاً به 0.15٪ سازنده و 0.25٪ گیرنده نزدیک است. برخی از صرافی ها هزینه معاملات حتی بیشتر دارند. به عنوان مثال Coinbase 0.5٪ هزینه سازنده و گیرنده اخذ می کند.

حتی اگر هزینه های آنها در حال حاضر کم است اما می توانند کمتر شوند. Binance به معامله گرانی که حجم ماهانه بالاتری دارند تخفیف می دهد. به عنوان مثال ، هر کسی که بیش از 50 BTC در ماه تجارت کند ، می تواند هزینه سازنده خود را به 0.9٪ کاهش دهد. یک تخفیف BNB سکه Binance نیز وجود دارد که می تواند نسبتاً قابل توجه باشد (در بخش بعدی در مورد این اطلاعات بیشتر).

لطفا برای دیدن تخفیف های مختلف هزینه بازرگانی موجود وب سایت Binance را بررسی کنید.

نقدینگی آلت کوین

نقدینگی برای سکه هایی مانند بیت کوین و اتریوم بدون توجه به اینکه از کدام مبادله استفاده می کنند ، برای معامله گران مشکلی ایجاد نخواهد کرد. تا زمانی که سفارشات میلیون دلاری را به یک سیستم عامل تجاری ارسال نکنید ، احتمالاً نگران انتقال بازار نخواهید بود.

با این حال ، آنچه در مورد Binance عالی است ، عمق نقدینگی آنها است. آنها اغلب یکی از تنها مبادلات ارز رمزنگاری شده با نقدینگی مناسب برای برخی از آلت کوین های سوداگرانه هستند. اگر می خواهید تجارت altcoins را شروع کنید ، Binance قطعاً بهترین مبادله altcoin است.

بازرگانی مارجین

با راه اندازی "Binance 2.0" اکنون می توان از ویژگی های تجارت حاشیه Binance استفاده کرد. Binance به معامله گر خود اجازه می دهد تا از اهرم حیرت آور 125 برابر در قراردادهای آتی در بستر صرافی خود استفاده کند.

قبل از این Bitmex استاندارد صنعت را با استفاده از اهرم 100x تعیین کرد که بسیاری از مردم فکر می کردند بیش از حد است. در استفاده از اهرم فشار باید چند نکته را بخاطر بسپارید.

 1. بیت کوین بسیار بی ثبات است و سکه های alt به طرز باورنکردنی بی ثبات هستند. Crypto مانند بورس اوراق بهادار نیست که در آن یک حرکت 2 یا 3 درصدی در یک روز اتفاق بزرگی داشته باشد. غیر معمول نیست که بیت کوین در عرض یک یا دو ساعت 10 درصد حرکت کند. قبل از گرفتن موقعیت بسیار اهرمی ، این نکته را به خاطر بسپارید.
 2. هنگام استفاده از اهرم ضروری است که میزان ضرر را متوقف کنید تا دچار نقدینگی نشوید. همیشه بهتر است که تجارت را متوقف کنید تا اینکه اصل خود را حفظ کرده و از دست دهید.

اگر می خواهید در مورد معاملات آتی در Binance بیشتر بدانید اینجا را بررسی کنید. یا همچنین یک راهنمای گام به گام عالی در مورد چگونگی وجود دارد استفاده از حاشیه در Binance.

ویژگی های اصلی

در حالی که Binance انواع و اقسام ویژگی های عجیب و غریب مانند رمز ارز و DEX خود را دارد (که در بخش زیر در مورد هر دو مورد بحث خواهیم کرد) ، این ویژگی های اصلی تجارت است که واقعاً تفاوت ایجاد می کند.

اینها برخی از مواردی هستند که چندان پر زرق و برق نیستند اما تجارت و خرید بایننس را ایمن و مطمئن می کنند.

خدمات مشتری

یکی از ویژگی های بسیار مفید Binance خدمات خوب مشتری آنهاست. این نتیجه فاجعه گاو نر در سال 2017 است که هجوم معامله گران بی تجربه باعث شدند مرکز پشتیبانی مشتری Binance (با تعداد محدود نمایندگان) کاملاً بیش از حد بار شود. روزها یا بیشتر به سوالات پاسخ داده نمی شد و خشم جامعه عجیب بود.

در پاسخ ، Binance نسل کاملاً جدیدی از نمایندگان پشتیبانی مشتری را استخدام و آموزش داد و از آن زمان Binance از پشتیبانی مشتری خوب و خوبی برخوردار است. شما همیشه می دانید که اگر برای آنها مشکلی از طریق ایمیل ارسال کنید ، یک نماینده به شما پاسخ می دهد.

جفت های تجاری

احتمالاً بیش از هر چیز تعداد زیادی جفت معاملاتی موجود در Binance همان چیزی است که آنها را از سایر مبادلات رمزنگاری متمایز می کند. حتی اگر حجم معاملات گسترده و کارمزد پایین آنها نبود ، بازرگانان و سرمایه گذاران در همه جا برای استفاده از سبد سهام گسترده altcoin خود همچنان به Binance می روند..

در حال حاضر Binance بیش از 600 جفت معاملاتی ذکر شده است در مبادله آنها. این به معنای سکه های منحصر به فرد نیست ، بلکه به معنای تجارت سکه در برابر دیگران است. به عنوان مثال ، NANO / BTC – NANO / ETH – NANO / BNB و غیره. در مجموع Binance حدود 200 سکه بی نظیر در سیستم عامل خود ذکر کرده است که باورنکردنی است. Coinbase دارد کمتر از 30 و حتی همه موارد در هر حوزه قضایی موجود نیست. برخی از سکه های مبهم تر که لیست Binance شامل آنهاست:

 1. ENJ
 2. WTC
 3. DLT
 4. ARN
 5. VIB

2FA

همانطور که از محبوب ترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان انتظار می رود ، امنیت Binance بسیار خوب است. آنها از هک 40 میلیون دلاری چیزهای زیادی آموختند.

قابل ذکر است ، Binance دارای 2FA اجباری (احراز هویت دو فاکتور) است. این یک ویژگی است که قبل از اینکه کاربر بتواند ارز رمزنگاری شده خود را از Binance برداشت کند ، باید یک کد امنیتی یکبار مصرف وارد کند.

اگرچه برخی از مبادلات مانند Coinbase به معامله گران اجازه می دهد 2FA را با شماره تلفن همراه راه اندازی کنند ، اما امن ترین گزینه نیست. برای راه اندازی 2FA بسیار بهتر است Google Authenticator. مزیت GA این است که به تلفن شما متصل است بنابراین هر چقدر اطلاعات شخصی یک هکر بتواند از شما سرقت کند ، نمی توانند به رمز عبور GA دسترسی پیدا کنند.

این برای شماره تلفن همراه درست نیست. تعویض سیم کارت زمانی اتفاق می افتد که یک هکر اطلاعات شخصی شما را بدزدد ، با ارائه دهنده تلفن همراه شما تماس بگیرد و از اعتبار سرقت شده شما برای انتقال شماره تلفن شما به سیم کارت جدید استفاده کند.

هنگامی که هکر شماره تلفن شما را کنترل کرد ، اگر 2FA را با استفاده از یک پیام متنی تنظیم کرده باشید ، می توانند به هر صرافی وارد شوند و وجه را برداشت کنند.

به همین دلیل استفاده از Google Authenticator همیشه ایمن تر است. فقط به یاد داشته باشید که هنگام راه اندازی GA باید کد امنیتی را روی یک کاغذ یادداشت کرده و در جایی امن ذخیره کنید.

اگر تلفن خود را گم کنید می توانید از کد امنیتی برای بازیابی GA در تلفن جدید خود استفاده کنید.

ویژگی های منحصر به فرد

این ویژگی هایی است که واقعاً Binance را از جمعیت متمایز می کند. در حالی که ده ها صرافی ارز رمزنگاری شده در اکوسیستم وجود دارد (مراقب باشید ، نه همه آنها قابل اعتماد هستند) این ویژگی های زیر است که باعث می شود Binance در میان مردم متمایز شود.

کمبود KYC

یکی از دلایلی که Binance توانست به این سرعت رشد کند این است که آنها به طور سنتی هیچ مورد نیاز KYC برای بازرگانان خود ندارند. مبادلات ارز رمزنگاری شده دیگری نیز وجود دارد که نیازی به KYC ندارند اما به طور معمول محدودیت بسیار کمی دارند ، یعنی حد مجاز برداشت 0.5 withdrawal BTC. از طرف دیگر ، Binance هرگز KYC نداشت و محدودیت های آنها تقریباً برای تقریباً معامله گران خرده فروشی به اندازه کافی بالا بود.

از سال 2019 Binance شروع به مسدود کردن جغرافیایی برخی از معامله گران برای سیاست جدید خود کرد که آمریکایی ها نمی توانند به سیستم عامل خود دسترسی پیدا کنند. با این حال ، در مناطقی که هنوز می توانند از Binance استفاده کنند (تقریباً در هر نقطه از آسیا) هیچ KYC وجود ندارد. این یک مزیت بزرگ به Binance نسبت به سایر سیستم عامل های تجاری است که دارای KYC اجباری هستند.

ممنوعیت آمریکا توسط آدرس IP اعمال می شود و همانطور که گفته شد ، می توان از VPN برای دور زدن این ممنوعیت استفاده کرد. با این حال ، شما می توانید حساب خود را قفل کنید.

ادغام با شجاع

Brave به دلیل ایجاد رمز BAT مشهور است که آنها به دلیل تماشای تبلیغات خاص به کاربران خود پاداش می دهند. حالا آنها حتی یک قدم جلوتر می روند یکپارچه سازی Binance به مرورگر آنها وارد شوید.

ادغام براساس Binance API انجام خواهد شد و به افرادی که حساب Binance دارند امکان تبادل ارزهای رمزپایه را از پنجره مرورگر خود فراهم می کند. این یک ایده عالی است ، زیرا رمزنگاری را بسیار راحت تر و قابل استفاده می کند. به عنوان مثال ، کاربران شجاع اکنون می توانند BAT بدست آورند و سپس بلافاصله آن را با ارز رایج تر مانند بیت کوین یا Ethereum مبادله کنند.

در حالی که Binance در حال حاضر فقط با Brave ادغام شده است ، بسیار جالب است که ببینیم آیا آنها مشارکت دیگری در یک ردیف دارند. به عنوان مثال ، Opera اولین مرورگری است که به صورت استاندارد ارائه می شود ساخته شده در کیف پول ارز رمزنگاری شده و منطقی است که آنها با Binance نیز ادغام شوند.

معماری مقاوم که بیشتر در اوج تقاضا کار می کند

یک بررسی Binance عینی باید نشان دهد که در گذشته ارز در اوج تقاضا با مشکل روبرو بوده است. اغلب این منجر به Binance می شود رفتن به "حالت تعمیر و نگهداری" در بدترین زمان ممکن که نوسانات زیاد بود و قیمت ها سر به فلک کشیده بودند و یا خراب می شدند. هیچ چیز بدتر از این نیست که نتوانید ارزهای رمزپایه را بخواهید یا بفروشید.

Binance از تنها مبادله ای که با مشکلات مربوط به حجم مواجه شده فاصله دارد. اخیراً Bitmex بسته شد برای "نگهداری" زیرا قیمت بیت کوین به زیر 4000 دلار کاهش یافت. در فضای رمزنگاری این یک راز آشکار است که برخی از سیستم عامل های مبادله نمی توانند اوج حجم را کنترل کنند و هنگامی که این اتفاق می افتد تجارت تحت نظارت "نگهداری."

همه اینها به Binance مربوط می شود زیرا آنها توانسته اند تقاضای حجم ناشی از همان افت را که باعث خاموش شدن Bitmex شد ، برطرف کنند. حتی اگر ترافیک در Binance تقریباً در همه زمان ها به سطح بالایی رسیده باشد (ترافیک _ بود) یک بالاترین زمان برای Coinbase) فقط مختصات مختل خدمات ، به ویژه برای Ethereum را تجربه کردند.

طی دو سال گذشته Binance در حال ارتقا architecture معماری خود بوده تا بتواند از ترافیک بیشتری استفاده کند حتی در حالی که میلیون ها نفر به طور همزمان در حال تجارت هستند. این که احتمالاً صرافی در زمان اوج تقاضا کار خواهد کرد ، چیزی است که شما آن را مسلم می دانید تا زمانی که در شرایطی ناامید باشید که از تجارت رمزنگاری ناامید شوید ، اما نمی توانید چون مبادله خراب است. وقتی تصمیم می گیرید که کجا معامله کنید ، معماری قوی Binance قطعاً باید مورد توجه قرار گیرد.

گیر کردن

برخی از ارزهای رمزنگاری شده Proof of Stake (POS) قابل ذخیره سازی هستند تا بتوانید با کمک در تأمین امنیت شبکه بازدهی کسب کنید. در حالی که Coinbase شاید بیشتر به خاطر برنامه Staking Tezos مشهور باشد ، Binance همچنین یک برنامه Staking عالی دارد.

On Binance نه تنها می توانید Tezos را شرط بندی کنید ، بلکه در واقع می توانید سهام گذاری کنید بیش از ده سکه های دیگر نیز هست. نرخ بازگشت سرمایه برای ذخیره این سکه ها متفاوت است و نرخ آن از 2٪ تا بیش از 10٪ است. Tezos که محبوب ترین سکه در Binance و همچنین سایر صرافی ها است ، در حال حاضر ROI 6 تا 7٪ است.

اگر می خواهید در مورد برنامه stack Binance که آنها منتشر کرده اند بیشتر بدانید راهنمای عالی و سوالات متداول که نحوه کار روی Binance و همه کارهایی را که باید برای شروع کار انجام دهید توضیح می دهد.

برنامه موبایل

همانطور که انتظار می رفت Binance یک برنامه تلفن همراه دارد که برای هر دو در دسترس است سیب و اندروید. این برنامه برای هر دو سیستم عامل دارای امتیاز 4.4 آندروید و 4.8 رتبه اپل دارای امتیاز بالایی است. برنامه تلفن همراه تقریباً همه عملکردهای یکسان با پلت فرم سنتی Binance را دارد. که شامل,

 1. خرید ارز رمزنگاری شده با کارت اعتباری
 2. معاملات آتی با اهرم تا 125 برابر
 3. معاملات محلی برای همه ارزهای رمزپایه ای که Binance پشتیبانی می کند
 4. مستقیماً با خدمات مشتری تماس بگیرید تا در صورت بروز مشکلی سریع پاسخ سریع را دریافت کنید
 5. اگر سکه هایی را که می توانید روی آن بچرخانید ، در اختیار داشته باشید

اگرچه برخی از کاربران از یک تجربه باگی شکایت دارند ، برنامه Binance به طور مرتب به روز می شود و یکی از بالاترین امتیازات برای هر سیستم عامل اصلی تجارت است.

گزارش های تحقیق Binance

یکی از بزرگترین کمکهای Binance به جامعه ، منظم بودن آنها است گزارش های تحقیق که به صورت رایگان آزاد می کنند. این اسناد سنگین طیف گسترده ای از موضوعات را بررسی می کنند ، از شرایط بازار گرفته تا معیارهای تجزیه و تحلیل زنجیره ای تا زنده ماندن پروژه های ارز رمزنگاری شده منفرد.

گزارش های بازار جهانی آنها هر ماه یک بار منتشر می شود و معمولاً با اقدامات عمده قیمت ، چه تاریخی و چه مورد انتظار سروکار دارند. اگر علاقه مند به این گزارش ها هستید ، که کاملاً کامل و اغلب ارزش خواندن دارند ، می توانید با Binance ثبت نام کنید تا آنها را از طریق ایمیل دریافت کنید.

سکه BNB

در حالی که تعداد زیادی از مبادلات از همان زمان دنباله روی آنها بوده است ، Binance مبتکر مدل رمز ارز بود.

در زمان انتشار سکه Binance BNB بحث کمی وجود نداشت. آیا BNB یک امنیت است؟ برای چه چیزی لازم است؟ آیا این فقط نسخه پر زرق و برق Binance است برای گرفتن پول؟ احساسات جامعه تقسیم شد و بسیاری از سرمایه گذاران در تصمیم گیری در مورد خرید یا فروش BNB مشکل داشتند.

از آنجا که شروع چشمگیر اما BNB خود را به عنوان یک پروژه ارزشمند با تعداد موارد استفاده جالب اثبات کرده است.

هزینه های معاملاتی را کاهش دهید

تقریباً همه مبادلات رمزنگاری به نوعی برنامه کاهش هزینه تجارت دارند. برخی از صرافی ها مانند Coinmama هزینه معاملات خود را برای بازرگانانی که مقدار معینی ارز رمزپایه را در یک دوره معین خریداری می کنند کاهش می دهد. سایر صرافی ها از مدل Binance پیروی می کنند و به سرمایه گذارانی که سکه خود را در دست دارند تخفیف در هزینه های معاملات ارائه می دهند.

تقریباً هیچ یک از این صرافی ها همان سطح تخفیف را ندارند که Binance می تواند ارائه دهد. این به این دلیل است که Binance به دارندگان BNB تخفیف مضاعف ارائه می دهد.

 1. دارندگان BNB که هزینه های معاملاتی خود را با BNB پرداخت می کنند می توانند به طور خودکار 25٪ از هزینه های معاملاتی را در سراسر کشور کاهش دهند. با توجه به اینکه Binance در حال حاضر کمترین هزینه تجارت را در بین سایر مبادلات عمده دارد ، این امر آنها را به بستر جذاب تری برای تجارت تبدیل می کند.
 2. با نگه داشتن مقدار مشخصی BNB می توانید تخفیف حتی بیشتری نیز دریافت کنید. به عنوان مثال ، هر کسی که بیش از 50 BNB داشته باشد ، می تواند با تخفیف 0.9٪ سازنده و 0.10٪ گیرنده معامله کند. اگر این ترکیب را با تخفیف موجود برای استفاده از BNB برای پرداخت هزینه های معاملاتی ترکیب کنید ، نرخ نهایی 0.0675٪ سازنده و 0.0750٪ گیرنده است.

این هزینه های معاملاتی به ویژه هنگامی که با کارمزد 0.5٪ سازنده و گیرنده Coinbase مقایسه شود ، بسیار خوب به نظر می رسد. از زمان انتشار ، خرید 600 BNB حدود 600 دلار هزینه دارد. اطلاعات بیشتر در مورد تخفیف های معاملات BNB است در اینجا موجود است.

در IEO ها شرکت کنید

یکی دیگر از نوآوری های Binance IEO (پیشنهاد اولیه مبادله) است.

در سال 2017 ، جامعه رمزنگاری ها شاهد انبوهی از ICO ها بودند که با وعده بازدهی بیش از حد ، میلیاردها دلار جمع کرد. متأسفانه در نهایت اکثریت قریب به اتفاق این پروژه ها ناموفق بودند. برخی کلاهبرداریهای صریح و کلاهبرداری بودند ، برخی از نظر فنی غیرقابل اجرا بودند و دیگران فقط تیم بدی با ایده بد داشتند. میزان شکست در بین پروژه های ICO فوق العاده است.

امید این است که یک مدل IEO بتواند به رفع آن کمک کند. با IEO ، صرافی (مانند Binance) باید پروژه را قبل از فهرست شدن تأیید کند. این به معنای بررسی دقیق تر است که امیدوارم کلاهبرداری ها و پروژه های غیر قابل اجرا را از بین ببرد.

مزیت دیگر این است که وقتی پروژه جدید مدل IEO را به کار می گیرد ، به طور خودکار در بورس لیست می شوند. در گذشته بسیاری از پروژه های ICO در واقع مجبور بودند میلیون ها دلار پرداخت کنید دلار برای درج در صرافی هایی مانند Binance.

اگر آنها برای دریافت لیست پرداخت نمی کردند ، همیشه برای نقدینگی و دسترسی سرمایه گذاران تلاش می کردند. IEO این مشکل را برطرف می کند زیرا پروژه ها از همان ابتدا در دسترس تجارت هستند.

برای شرکت در IEO ، یک سرمایه گذار باید از BNB استفاده کند ، به همان روشی که اکثر ICO توسط ETH تأمین می شود.

در Binance DEX تجارت کنید

قبل از شروع بررسی Binance DEX توضیح دو اصطلاح می تواند مفید باشد.

 1. CEX – مبادله متمرکز. این مبادله رمزنگاری است که توسط یک مرجع واحد کنترل می شود. تقریباً هر بورس عمده یک CEX است. Kraken ، Coinbase ، Binance و غیره.
 2. DEX – مبادله غیرمتمرکز. مبادله رمزنگاری معمولاً بر روی پلتفرم بلاکچین اجرا می شود و توسط هیچ مرجع متمرکز کنترل نمی شود. مزیت DEX این است که نمی تواند تعطیل شود زیرا معاملات با کد اداره می شوند و توسط یک مرجع متمرکز پاک نمی شوند.

اخیراً در جامعه ارزهای رمزنگاری شده صحبتهای زیادی در مورد DEX ها و پتانسیل آینده آنها خصوصاً در بستر Ethereum وجود دارد. آنها می توانند به طور بالقوه تعدادی از مشکلات مرتبط با CEX را حل کنند ، به ویژه محدودیت های معامله گران ، وجوه منجمد ، وجوه سرقت شده و غیره.

همانطور که گفته شد ، DEX Binance واقعاً DEX واقعی نیست بلکه بیشتر یک محصول ترکیبی CEX / DEX است. اگرچه Binance دوست دارد ادعا کند که DEX آنها در حقیقت غیرمتمرکز است اما به Binance بستگی دارد که به راحتی کار کند و اگر Binance بخواهد می توانند آن را خاموش کنند.

با این وجود این حداقل یک گام در مسیر درست است و جالب است که ببینید بزرگترین CEX جهان یک DEX ایجاد می کند که می تواند به طور بالقوه مدل کسب و کار آنها را مختل کند. چند یادداشت در مورد Binance DEX.

 1. بیش از 100 جفت معاملاتی در حال حاضر ذکر شده است.
 2. DEX توسط BNB تغذیه می شود که برای کاهش هزینه های معاملاتی ، پرداخت هزینه های معاملاتی و همچنین گرفتن ارزش سهام در IEO استفاده می شود.
 3. از زمان انتشار ، Binance ادعا می کند که حدود 400000 کیف پول فعال DEX وجود دارد. با میلیون ها کاربر Binance بسیار دور است ، اما اگر DEX به رشد خود ادامه دهد ، احتمالاً یک میلیون کاربر در سال 2021 یا 2022 دارند.

زیرساخت پرداخت BNB

علاوه بر موارد دیگر ، Binance به طور فعال در تلاش است BNB را به عنوان مکانیزم پرداخت در رقابت با چیزی مانند BTC معرفی کند. یکی از راه هایی که آنها به پرونده استفاده از پرداخت فشار می آورند ، استفاده از BNB برای پرداخت دستمزد کارکنان در Binance است. در حقیقت برخی گزارش ها حاکی از آن است که حدود 90٪ از کل کارکنان Binance پرداخت شده حداقل تا حدی توسط BNB.

از سوی دیگر ، سیستم عامل های پرداخت ارز رمزنگاری شده نیز پذیرش BNB را آغاز کرده اند. وقتی Coinpayments پذیرش BNB را آغاز کرد استفاده از رمز ارز با بیش از 2،000،000 فروشنده مختلف ناگهان امکان پذیر شد.

انتظار می رود شاهد افزایش ادغام BNB با فروشگاه ها و بازرگانان در سراسر جهان ، به ویژه در آسیا باشید. Binance از قدرت و نفوذی برخوردار است که برای پذیرش سخت تلاش کند و همانطور که خود BNB را نگه می دارند ، هرچه تقاضای بیشتر برای سکه آنها بهتر باشد از نظر مالی بهتر به نظر می رسند.

سوزاندن سکه BNB

عرضه و تقاضای ساده حکم می کند که هرچه میزان عرضه کمتر باشد ، قیمت آن نیز بالاتر است. Binance از این مزیت استفاده می کند زیرا آنها یک ربع سوختگی در مکانیک رمز برای سکه BNB پخته اند.

هر سه ماهه Binance بازپرداخت می کند و مقدار مشخصی BNB را می سوزاند ، بر اساس حجم معاملات آن سه ماه. BNB با 200،000،000 سکه شروع به کار کرد و Binance همچنان ادامه خواهد یافت تا فقط 100،000،000 سکه باقی بماند. این امر می تواند به افزایش قیمت BNB کمک کند و به دارندگان بلند مدت پاداش دهد.

برای راهنمای کامل و توضیح در مورد مکانیزم سوختن BNB می توانید بررسی کنید وب سایت Binance.

Binance US

فقط به این دلیل که Binance شروع به مسدود کردن تاجران آمریکایی نکرد به معنای آماده بودن آنها برای کنار گذاشتن از آمریکا نبود. ایالات متحده یک بازار بزرگ رمزنگاری است و Binance با کار نکردن در آنجا ده ها میلیون دلار از سود خود را فدا می کند.

آنچه Binance تشخیص داد این است که یک شرکت مستقر در مالت و ارتباطات سنگین با چین است ، بعید است که آنها هرگز از رگولاتورهای آمریکایی اجازه فعالیت در 50 کشور را دریافت کنند. بنابراین در عوض آنها Binance US را چرخاندند ، مبادله ای منحصر به فرد که همچنان دارای برند و احساس Binance است اما کاملاً در ایالات متحده مستقر است.

Binance ایالات متحده توسط کاترین کولی که ضبط کرده است پادکست عالی با پامپ, برای کسانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد او و چشم انداز Binance ایالات متحده هستند.

در حالی که Binance US توانایی تبدیل شدن به یک نیروگاه ارز رمزنگاری شده آمریکایی را دارد ، در حال حاضر متأسفانه آنها از چند مشکل رنج می برند که باعث جذابیت Binance US نسبت به گزینه های دیگر مانند Coinbase یا Kraken می شود.

مشکلات نقدینگی

نقدینگی Binance ایالات متحده فقط کسری از Binance است. به عنوان مثال ، در حال نوشتن این مقاله Binance US 24 ساعت وقت دارد حجم معاملات فقط 11 میلیون دلار است در حالی که Binance 24 ساعت وقت دارد حجم معاملات از 1.5 میلیارد دلار.

یک مشکل این است که نقدینگی نقدینگی را به وجود می آورد بنابراین شروع مبادله از ابتدا ممکن است مشکل باشد زیرا نقدینگی وجود ندارد "شروع پرش" تجارت مشکل دیگر دسترسی است. هنگامی که Binance اصلی برای اولین بار افتتاح شد ، اساساً هر کس در جهان می تواند با آنها تجارت کند. Binance US داستان متفاوتی است…

عدم دسترسی

به دلیل مقرراتی که از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است ، ده ها میلیون آمریکایی نمی توانند از سیستم عامل استفاده کنند. با توجه به شرایط خدمات Binance ایالات متحده ، بازرگانان ایالت های زیر نمی توانند از این سرویس استفاده کنند,

 • آلاباما
 • کانکتیکت
 • فلوریدا
 • گرجستان
 • هاوایی
 • آیداهو
 • لوئیزیانا
 • نیویورک
 • کارولینای شمالی
 • تگزاس
 • ورمونت
 • واشنگتن

بدون شک Binance ایالات متحده در حال حاضر روند به دست آوردن تأییدیه قانونی را برای فعالیت در این ایالات آغاز کرده است. با این حال ، حداقل از زمان انتشار آنها نمی توانند معامله گرانی از این ایالات را بپذیرند که قطعاً میزان نقدینگی سیستم عامل آنها را کاهش می دهد.

کمبود سکه

باز هم می بینیم که Binance ایالات متحده از آنچه باعث بزرگ شدن Binance شده فاصله دارد. Binance دارای چندین صد سکه بی نظیر در سیستم عامل خود است در حالی که معامله گران Binance فقط به این دسترسی دارند ده ها سکه, بسیاری از آنها در نقدهای دیگر با نقدینگی بیشتری معامله می کنند.

بینانس هزینه های تجارت کمتر از سایر سیستم عامل های مستقر در آمریکا هستند اما به نظر می رسد هنوز انگیزه کافی برای ایجاد هیجان در ثبت نام در این سیستم عامل جدید نیست. هنگامی که Binance US در هر 50 ایالت در دسترس است ، و به محض اینکه نقدینگی بیشتری داشته باشد ، ممکن است ارزش ثبت نام در آن را داشته باشد (آیا ما ذکر کردیم که KYC اجباری دارند؟) اما هنوز فقط یک مزیت نسخه آمریکایی Binance وجود دارد: بانک نقل و انتقالات.

نقل و انتقالات بانکی Binance

برخلاف نسخه عادی Binance ، صرافی آمریکایی از سپرده های فیات USD از طریق انتقال بانکی پشتیبانی می کند. به گفته بینانس کاربران جدید حداکثر به 5000 دلار ودیعه محدود می شوند. پس از مدتی که یک سرمایه گذار حساب خود را داشته باشد ، محدودیت سپرده به 50،000 $ افزایش می یابد که امیدوارم برای اکثر افراد کافی باشد.

در صورت نیاز به واریز بودجه بیشتر به Binance US ، همچنین می توانید از انتقال وجه استفاده کنید که حداکثر سقف سپرده آن 1 میلیون دلار باشد..

یک جهان Binance

همه چیز برابر است ، اگر فقط قصد دارید در یک ارز رمزنگاری شده ثبت نام کنید ، ثبت نام در Binance منطقی است.

همانطور که دیدیم هزینه Binance کاملاً کمتر از متوسط ​​صنعت است ، به این معنی که هر وقت معامله می کنید ، رمزنگاری را پس انداز می کنید.

ما در مورد نحوه برداشت پول از Binance بحث کردیم و یکی از نکات مهم در مورد سیستم عامل آنها این است که هزینه برداشت Binance بسیار معقول است. هزینه های Binance در سراسر کشور در حقیقت معقول است به طوری که بدانید وقتی در آنجا تجارت می کنید معامله خوبی خواهید گرفت.

اما فقط هزینه ها مهم نیستند. بسیاری از معامله گران ارزهای رمزپایه نه تنها به دلیل کارمزد پایین بلکه به دلیل انتخاب گسترده ارزهای رمزپایه برای تجارت از Binance استفاده می کنند.

برای سکه های معروف مانند بیت کوین و اتریوم ، Binance معمولاً بستری است که بیشترین نقدینگی را دارد.

برای برخی از altcoins های کوچک ، Binance تنها بازار است که در آنها با هر نقدینگی تجارت می کنند.

سرانجام ، Binance به عنوان بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان دارای یک بخش خدمات گسترده به مشتری است که همیشه می توانید از طریق ایمیل یا باز کردن بلیط پشتیبانی با آن تماس بگیرید. هنگامی که با بخش پشتیبانی مشتری تماس می گیرید ، آنها می توانند در همه موارد از مشکلات KYC گرفته تا بازیابی سکه هایی که بدون برچسب ارسال شده اند ، کمک کنند..

بنابراین اگر فقط به دنبال یک صرافی برای ثبت نام در Binance هستید ، قطعاً یک انتخاب عالی است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner