XRP غیر متمرکز است یا نه؟ Ripple Product Vsh Aseshesh Birla این بحث را حل و فصل می کند

تبلیغات پیمکس

در تلاش برای روشن کردن تمام س questionsالاتی که جامعه رمزنگاری نسبت به Ripple و XRP مطرح کرده اند ، ران نوینر ، CryptoManran در برنامه CNBC خود Crypto Trader ، Aseshesh Birla ، معاون ارشد رئیس جمهور ، محصول را در Ripple امتحان می کند. با هجوم گفتگوها به موضوعاتی که شناختن آنها برای جامعه بسیار مهم است ، برخی از بینش های جالب جریان می یابند.

Ran NeuNer بحث XRP را حل و فصل کرد

ران نئونر ، که خودش گفته بود XRP را به زباله ها می اندازد زیرا کاربرد واقعی در CNBC Fast Money ندارد ، در مناظره خود با Aseshesh Birla سعی می کند پاسخ س questionsالاتی را که مدت زیادی از Ripple مطرح شده است ، بدست آورد ، XRP و تیم به عنوان تعلیق از امنیت XRP هنوز ناشناخته است. مباحث مورد بحث شامل موارد زیر است – آیا XRP غیرمتمرکز است؟ – آیا توسعه دهندگان دفتر XRP با Ripple ارتباط دارند. – آیا موردی برای استفاده از این رمز وجود دارد؟ – آیا ممکن است کمیابی وجود داشته باشد؟ و آیا فقط Ripple در XRP ساخته شده است.

من بحث XRP را یک بار و برای همیشه حل و فصل می کنم ashgoblue.

– XRP غیرمتمرکز است?

– آیا هیچ یک از توسعه دهندگان دفتر XRP با Ripple مرتبط هستند.

– آیا موردی برای استفاده از رمز وجود دارد?

– آیا ممکن است کمیابی وجود داشته باشد?

– آیا فقط ساخت Ripple بر روی XRP است.https://t.co/YMvQruHbJx

– Ran NeuNer (cryptomanran) 24 آگوست 2018

از آشش بیرلا درمورد پرسیدن رابطه بین XRP و Ripple ، وی صریحاً گفت Ripple یک شرکت انتفاعی است که محصولات درجه نرم افزار سازمانی را برای موسسات مالی در سراسر جهان می سازد در حالی که XRP یک دارایی دیجیتال است و Ripple Inc مقدار زیادی از دارایی را در اختیار دارد. دارایی دیجیتال اما متفاوت است زیرا Ripple فقط یکی از توسعه دهندگان نرم افزار دفتر حساب Ripple است که غیرمتمرکز است و برای استفاده برای همه در دسترس است.

از وی خواسته شد که آیا هیچ یک از بنیانگذاران دفتر XRP به هیچ وجه با Ripple ارتباط برقرار کرده یا با او در ارتباط هستند ، Asheesh گفت که David Schwartz در حال حاضر CTO است یک ارتباط مشترک بین این دو است زیرا او مربی کارمندان Ripple است و پسر بنیادی که نه تنها محصولات XRP بلکه دفتر اصلی XRP را نیز معماری کرده است

Aseshesh با بیان اینکه XRP غیرمتمرکز است یا خیر ، گفت که دفتر XRP غیرمتمرکز است و Ripple برنامه هایی برای تمرکز بیشتر آن دارد. از آنجا که XRP سیستم استخراج ندارد ، اعتبار سنجی در سراسر جهان دارد که معامله را تأیید می کند. وی همچنین گفت Ripple Inc حدود 10 تأیید کننده را در داخل 100 مرکز معتبر داخلی نگهداری می کند که در سطح جهانی حضور دارند و Ripple دارای کارخانه های بیشتری برای تمرکززدایی این اعتبار سنج ها است.

وی در ادامه مصاحبه مثالی از چگونگی کارکرد محصولاتی مانند Xrapin و Xcurrent و تغییر روش انتقال اطلاعات و پول توسط موسسات مالی در سطح جهانی ارائه می دهد. او همچنین می گوید که رمز XRP برای هزینه کردن معامله ضروری است و بنابراین جایگزینی آن با USD باعث کند شدن روند کار می شود.

همچنین بخوانید: رئیس استراتژیست بازار ریپل می گوید: “بیت کوین در هنگام جابجایی پول آهسته است.”

توضیحات XRP هنوز برای تأیید غیرمتمرکز بودن جامعه به کمی وزن نیاز دارد

این اولین بار نیست که مدیران XRP می خواهند موضع خود را در مورد تمرکززدایی روشن کنند. در ماه جولای ، دیوید شوارتز در کنوانسیون UNCHAIN ​​، توضیح داد که Ripple به عنوان یک شرکت غیرمتمرکز نیست ، این دفتر XRP است که Ripple حق قانونی برای کنترل آن ندارد. کدی که نحوه اجرای دفترچه را توسط مبادلات کنترل می کند ، کاربران برق به طور یکسان اپراتورهای کیف پول را به کار می برند. وی همچنین گفته بود Ripple توانایی قرار دادن کد روی رایانه شخص دیگر را ندارد. وی معتقد است که متمرکز شدن انتقاد از این واقعیت ناشی می شود که ریپل قسمت عمده ای از XRP را در اختیار دارد. به گفته وی ، در دست داشتن این سکه ها ضروری است زیرا به ریپل کمک می کند تا موارد استفاده را که برای کارکرد مدل درآمد لازم است دنبال کند.

شوارتز اخیراً همچنین گزارش جدیدی تحت عنوان “ماهیت غیر ذاتی غیر متمرکز XRP لجر” منتشر کرده است که در آن مفهوم تمرکز در دنیای بلاکچین را “بسیار ظریف ، بد فهمیده و صریحاً در حال تحول” توصیف می کند. او ظاهراً سعی دارد یکبار برای همیشه رکورد را برای مسئله تمرکز XRP تنظیم کند. در گزارش ، وی اظهار داشت که

“به بیان ساده ، XRP Ledger مبتنی بر یک سازوکار ذاتاً غیرمتمرکز ، دموکراتیک و اجماع است – که هیچ یک از طرفین نمی تواند آن را کنترل کند.”

تیم XRP و Ripple تلاش کرده اند و توضیح می دهند که XRP غیر متمرکز است و نه یک امنیت ، اما هنوز هم هر بار که سوال جدیدی در مورد جنبه های تمرکز آنها سکه یا اعتبار سنج مطرح می شود. اعتقاد بر این است که فقط یک بار SEC موضع خود را در مورد امنیت XRP پاک کند یا خیر ، به این بحث پایان می دهد.

به نظر شما XRP یک امنیت است یا خیر؟ نظرات خود را به ما اطلاع دهید.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner