سرب موج دار در مورد س –ال – دانشجو به دنبال توضیح برای ارتقا X XRP در بیت کوین در دانشگاه استنفورد است

تبلیغات پیمکس

من با یک توییت روبرو شدم که ‘Pierre Rochard’ در 24 ژانویه 2019 ارسال کرده بود. وقتی که خواندم آقای روچارد ادعا کرد “توجه من جلب شدسوزان اتی‘(عضو هیئت مدیره Ripple و اقتصاددان استنفورد) توسط Ripple برای تبلیغ اطلاعات نادرست در مورد Bitcoin رشوه داده شد. او این اطلاعات را با عکس صفحه به اشتراک گذاشت که ‘Prof. Athey او را در رسانه های اجتماعی توییتر مسدود کرد.

دانشگاه های فاسد در شرایط بحرانی کامل قرار دارند

اقتصاددان استنفورد برای تبلیغ اطلاعات نادرست درباره بیت کوین توسط Ripple (XRP) رشوه داده شد

مراقب کلاهبرداران ، کلاهبرداران ، شارلاتان ها و کناردیست ها باشید! pic.twitter.com/lwwiE8AIG9

– پیر روچارد [⚡️] (pierre_rochard) 24 فوریه 2019

دانشجو از پروفسور استنفورد وضوح را جویا می شود

این کار توسط دانشجوی دانشگاه استنفورد به نام “کانر براون” آغاز شد که ایمیل سریع خود را در توییتر به اشتراک گذاشت و ادعا کرد – قبلاً آن را با پروفسور به اشتراک گذاشته بود. طبق گفته های دانشجو ، سوزان اتی که استاد اقتصاد فناوری در دانشکده تحصیلات تکمیلی استندفورد است – “سو mis اظهارنظرهای متعدد” در مورد بیت کوین را در مقایسه با XRP به اشتراک گذاشته است.

https://t.co/7Z9PAb98Qb

– کانر براون ⚡️ (_ConnerBrown_) 24 فوریه 2019

اگرچه ارائه در دانشکده بازرگانی یک ماهه است – اما دانشجو به دلیل نشنیدن چیزی از استاد از طریق ایمیل – توییتر گرفت و ایمیل مشابهی را برای یک تصویر واضح به اشتراک گذاشت. نامه به شرح زیر است: (ارسال جزئیات ایمیل)

سوزان اتی مخالف ادعای دانشجویی است


شایان ذکر است که پروفسور اتی به همراه استاد اقتصاد فناوری در دانشکده تحصیلات تکمیلی استنفورد – همچنین هیئت مدیره آزمایشگاه های Ripple.

به دنبال این توییت ، پروفسور آتی با ادعای دانشجویان مخالف است و در تاریخ 24 فوریه 2019 توییتر گرفت و توضیح داد که … او استاد کلاس نبود – بلکه یک سخنران مهمان در کلاس بود که نقش Ripple را فاش کرد. به قول او؛

هی-من با فاش شدن نقش ریپل ، یک مدرس مهمان در این کلاس بودم ، نه استاد. کانر هرگز با من تماس نگرفت و این نامه را با من در میان نگذاشت. توصیف او از سخنرانی من کاریکاتور است و من با خصوصیات سخنرانی او مخالفم.

– سوزان آتئی (Susan_Athey) 24 فوریه 2019

با ادعای پروفسور آتی ، دانشجو دوباره اسلایدهایی را که در حین ارائه و در صورت تقاضا ارائه داده بود ، درخواست کرد. پروفسور آنها را به اشتراک گذاشت (که در زیر می آید)

در اینجا اسلایدهای من وجود دارد. برخلاف آنچه از پست Conner فکر می کنید ، سخنرانی و اسلایدها بسیار بصری هستند ، زیرا این کلاس MBA بود و هیچ زمینه ای در بلاکچین وجود ندارد. فقط سعی در ارائه تصویر بزرگ و همچنین برخی از چالش ها است. https://t.co/fI5bQ9HxKn

– سوزان آتئی (Susan_Athey) 24 فوریه 2019

هنوز نیمه جواب

اسلایدهای ارائه شده “نکته کاملی” را برای مکالمه ایجاد نمی کند – پیر روچارد و دیگر علاقه مندان به رمزنگاری شروع به سingال درباره “نسخه صوتی ارائه و افشای اطلاعات” کردند. به همین ترتیب ، آقای روچارد مدام می پرسید “بدون صدا”

بدون صدا ، فقط بر اساس محتوای اصلی اسلایدها ، این ارائه به عنوان یک اطلاعات غیرعادی Ripple (XRP) ارائه می شود.

– پیر روچارد [⚡️] (pierre_rochard) 24 فوریه 2019

علاوه بر این ، علاقه مندان به XRP ، طرفدار Ripple و رمز اصلی آن “درگیر مکالمه شدند” و می گوید: “مقایسه XRP با BTC در هنگام پرداخت خوب است. به ویژه ، کاربر “Elliptic Herb” با تحسین XRP برای پرداخت شخصاً ادعا می کند که “BTC برای پرداخت بد است زیرا کند است”.

من فکر می کنم بحث برق تنها در صورتی مرتبط است که شما مستقیماً مورد استفاده مشابه را مقایسه کنید. XRP برای پرداخت ها ، BTC برای SoV است. بهتر است به طور مستقیم استفاده از انرژی LN txns را با XRP txns مقایسه کنیم. من شخصاً فکر می کنم BTC برای پرداختها بد است زیرا کند است.

– گیاه بیضوی (EllipticHerb) 24 فوریه 2019

در پاسخ ، آقای روچارد ادعا می کند “BTC همچنان بسیار مایع تر از XRP است”.

منصفانه ، نظر من این است که هر دو فروشگاه ارزش و پرداخت به نقدینگی نیاز دارند و BTC همچنان بسیار نقره تر از XRP است. شاید XRP بتواند نقدینگی خود را با سرعت بیشتری نسبت به BTC رشد دهد و سرانجام از آن پیشی بگیرد ، اما من تردید دارم زیرا هنوز حتی معاملات آتی XRP نداریم.

در حال حاضر ، علاقه مندان به رمزنگاری (خصوصاً حداکثر گرایان بیت کوین) منتظر توضیحات بیشتر از طرف Prof.Athey هستند. در حالی که از طرف دیگر ، علاقه مندان به XRP ، گرفتن نمونه ای از XRP را به عنوان یک روش خوب برای پرداخت بی سر و صدا تشویق جنبه های مثبت آن.

توجه داشته باشید – هنوز چیزی به نتیجه نرسیده است و من در اینجا فقط بیانیه علنی پروفسور آتی ، ادعاهای دانشجو و تعامل من با پیرس روچارد را ارائه می دهم.

با Coingape همراه باشید ، زیرا ما در حال تحقیق در مورد آنچه پروفسور است. آنها در مورد ادعای دانش آموز می گویند – در ضمن نظر هر گونه نظر استقبال می شود.

به نظر شما این ادعا واقعا اخلاقی است؟ یا فکر می کنید چیزی از دست رفته است?

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map