اتحادیه پروتکل جهانی توکن UPT را منتشر می کند ، اما آیا می تواند در مقابل رقابت بایستد؟

تبلیغات پیمکس

اتحادیه پروتکل جهانی هم اکنون پروتکل جهانی خود (UPT) را منتشر کرده است که ارز رمزنگاری شده جدیدی با هدف افزایش قابلیت همکاری دارد. این اتحاد از چندین پروژه و سازمان عضو تشکیل شده است ، از جمله OmiseGO ، Blockchain در برکلی و Cred و غیره. UPT که به عنوان یک رمز “مگا-ابزار” ارائه می شود ، قصد دارد با ارائه موارد استفاده چندگانه به دارندگان ، از رقابت جدا شود..

  اتحاد جهانی پروتکل با هدف غلبه بر یکی از چالش های بزرگ بعدی blockchain ، یعنی قابلیت همکاری ، تشکیل جلسه داد. ماموریت اعلام شده اتحاد این است که 100 میلیون کاربر جدید را به ارز رمزنگاری شده وارد کند. با توجه به اینکه در حال حاضر فقط وجود دارد 42 میلیون کیف پول بیت کوین در استاتیستا وجود دارد ، این یک جاه طلبی والا است.

از زمان شکل گیری آن در سال 2018 ، اتحاد در حال توسعه Platform Protocol Platform است که به کاربران امکان تعامل با چندین ارز رمزپایه شده از طریق یک بلاکچین را می دهد. اکنون UPT راه اندازی شده است که رمز اصلی سیستم عامل است و رمز اصلی آن برای اکوسیستم پروتکل جهانی است. UPT در حال حاضر به عنوان لیست اولیه در سایت موجود است Bitcoin.com تبادل. این صرافی همچنین لیست های مختلف سکه های ثابت پروتکل جهانی را شامل می شود ، از جمله دلار جهانی (UPUSD) و یورو جهانی (UPEUR.)

 صحبت از راه اندازی UPT ، JP Thieriot ، بنیانگذار اتحاد UP و Uphold گفت:

 “رمز جهانی پروتکل راه حلی برای مشاغل ، مصرف کنندگان و دولت های بزرگ و کوچک است که به مانور دیجیتالی دارایی ها در هر مکان و هر زمان نیاز دارند.”

 نشانه چند برنامه ای

 در حال حاضر ، UPT بر اساس فعالیت های اعضای اتحاد ، چندین نرم افزار به دارندگان ارائه می دهد. به عنوان مثال ، دارندگان UPT می توانند رمزهای خود را بر روی سیستم عامل وام و وام Cred قرار دهند ، و از طریق ویژگی CredEarn ، سود هر یک از نشانه های UP را ایجاد می کنند ، مانند پول های ثابت فوق الذکر.

سکوی پول دیجیتال Uphold همچنین عضو اتحاد است ، به این معنی که دارندگان UPT هنگام معامله با Uphold واجد شرایط تخفیف هستند. آنها همچنین می توانند با راه اندازی کارت بدهی Uphold ارز دیجیتال اضافی را پس بگیرند.

در صورت استفاده از سیستم تسویه حساب OmiseGO ، دارندگان UPT می توانند هزینه هایی را در رمزهای خود پرداخت کنند. UPT همچنین تخفیف در کنفرانس ها و رویدادهایی را که عضو اتحاد Blockchain در برکلی برگزار می کند و هزینه های حسابرسی کد را با شرکت امنیتی CertiK کاهش می دهد..

 UPT در مقابل BNB

در این مرحله از تکامل ارز رمزنگاری شده ، به معنای واقعی کلمه هزاران رمز وجود دارد. با این وجود ، تعداد بسیار کمی از آنها بیش از یک هدف واحد خدمت می کنند ، اگرچه چند مورد استثنا نیز وجود دارد. یک مقایسه می تواند رمز Binance’s BNB باشد که غول مبادله است ادعاها بیش از 120 مورد استفاده در داخل و خارج اکوسیستم Binance دارد.

اولین مورد استفاده از BNB به عنوان کلیدی برای تخفیف هزینه های تجارت در سیستم عامل Binance بود. با این حال ، این تخفیف ها با گذشت زمان کاهش می یابد ، بنابراین تیم Binance به طور پیوسته کارایی بیشتری را طراحی می کند تا اطمینان حاصل شود که BNB جذابیت پایدار دارد. همانطور که Binance رد پای خود را به خدمات بیشتری گسترش داده است ، بنابراین توکن BNB کاربرد بیشتری پیدا کرده است.

اکنون دارندگان BNB می توانند از طریق پلتفرم Binance Launchpad IEO ، فرصت کسب سود با شرکت در پلت فرم Binance Lending و پرداخت هزینه های معاملاتی در Binance DEX را در راه اندازی توکن های جدید سرمایه گذاری کنند. همچنین BNB رمز اصلی بلاکچین Binance از زمان آغاز به کار این سال است.

 Binance همچنین چندین مشارکت و تلاش مشترک ایجاد کرده است که موارد استفاده را برای BNB در خارج از اکوسیستم خود امکان پذیر می کند. به عنوان مثال ، کاربران می توانند پروازها و هتل ها را در TravelbyBit و Trip.io سیستم عامل ها یا از طریق CanWork به استخدام فریلنسرها می پردازید.

 مشارکت همان قابلیت همکاری نیست

با بیش از 100 مورد استفاده در طول عمر دو ساله خود ، BNB مطمئناً از UPT به عنوان رمز جدیدی که با پنج پروژه عضو اتحاد تلفیق شده است ، برتری دارد. هرچند که UPT ممکن است از BNB برتری داشته باشد ، در واقع ماهیت قابل انطباق آن است.

هر کسی که خارج از اکوسیستم Binance از BNB استفاده کند ، به همکاری بین Binance و آن شرکت خاص بستگی دارد. اگر رابطه به هم بخورد ، کاربر ممکن است دریابد که دیگر نمی تواند پروازهای خود را رزرو کند یا افراد مستقل خود را با BNB استخدام کند. در مقابل ، UPT مبتنی بر پلت فرم جهانی پروتکل است ، به این معنی که استفاده از آن برای حفظ سودمندی خود به رابطه تجاری وابسته نیست.

علاوه بر این ، سن توکن های BNB نیز به نفع آن کار می کند. اگر محبوبیت UPT ثابت شود ، پیوستن به Alliance چشم انداز جذاب تری برای سایر پروژه ها خواهد بود. اگر این اتفاق بیفتد ، در نهایت ، UPT می تواند به طور چشمگیری سودمندی خود را در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها و پروژه های بلاکچین افزایش دهد.

 قابلیت همکاری یکی از بزرگترین چالشهای پیش روی بلاکچین است. اگر پروتکل جهانی بتواند آن مشکل خاص را حل کند ، طولی نمی کشد که از رقابت پیشی می گیرد.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner