Tron [TRX] با کشتن آن با تحولات جدید ، اکنون تنها راه وجود دارد

تبلیغات پیمکس

Tron در حال کار بر روی آینده ای مترقی است که شمارش معکوس ماشین مجازی Tron (TVM) خود را از 30 آگوست آغاز می کند. علاوه بر این ، اضافه شدن CoinSwitch ، Bitbox و Line به همراه یک بانک آلمانی ، Netbank TRX را به حساب کارگزار خود ، Tron اضافه می کند به طور مداوم در حال حرکت است.

ماشین مجازی Tron (TVM) قرار است در تاریخ 30 آگوست اینجا باشد

12 بزرگترین رمز ارز Tron (TRX) جهان نه متوقف می شود و نه دست به کار می شود تا صنعت رمزنگاری را با تحولات مداوم خود متحیر کند. قیمت Tron ممکن است در 0.1 دلار ثابت بماند زیرا کل بازار رمزنگاری یک دوره رکود را پشت سر می گذارد. اما مشارکت های جدید و راه اندازی آتی آن تنها به ارزش و پیشرفت درازمدت آن می افزاید.

طبق اعلام رسمی ، ماشین مجازی Tron (TVM) در تاریخ 30 آگوست در حال آمدن است. این رویداد شبکه ترون را بیشتر تقویت می کند و امکانات اضافی را به آن ارائه می دهد.

?# ترون رویداد راه اندازی ماشین مجازی. ؟ بلاکچین اکوسیستم جهانی, # ترون به سوی آینده. لطفاً در 10:30 صبح ، 30 آگوست (SGT) منتظر پخش مستقیم بمانید ، قرعه کشی قرعه کشی نیز انجام می شود ، آنجا را می بینید. ?# TRX TRX دلار https://t.co/q553J2pHjW

– جاستین سان (Justinsuntron @) 23 آگوست 2018

علاوه بر این ، همانطور که جاستین سان ، بنیانگذار Tron بیان کرد ، این سیستم عامل مقیاس پذیر تر خواهد بود ، بلاک چین Tron بسیار سریعتر خواهد شد به طوری که سرعت آن بیش از 200 برابر Ethereum خواهد بود. همانطور که توسط یکی از علاقه مندان به Tron گفته شده است ، این TVM برای پلتفرم Ton ارزش قابل توجهی دارد تا از آن با Ethereum برتری داشته باشد:

راه اندازی TVM در تاریخ 30 آگوست به معنای این است که جامعه رمزنگاری باید از آنها س askال کند:

-TRON می تواند همه کارهای ETH و موارد دیگر را انجام دهد. چرا از ETH استفاده کنیم?

-همه برنامه های ETH می توانند بر روی TRON اجرا شوند. چرا از ETH استفاده کنیم?

-TRON فوق سریع است. چرا از ETH استفاده کنیم?

-20000 تراکنش TRX = قیمت 1 تراکنش ETH. چرا از ETH استفاده کنیم?# ترون # TRX pic.twitter.com/XDU8wIWxjM

– CryptoDuck (MikeNerdUK) 21 آگوست 2018

با قدرتمندتر شدن پلت فرم ، پروژه های مبتنی بر پروتکل Tron ظاهر آن را نشان می دهند. و هرچه فعالیت در شبکه آن بیشتر باشد ، بیشتر در معرض TRX قرار می گیرد و ارزش آن بیشتر می شود.

همچنان به اضافه کردن آنها ادامه دهید: CoinSwitch ، Bitbox & خط

طبق آخرین توییت های جاستین سان ، TRX اکنون می تواند در CoinSwitch معامله شود. CoinSwitch بستری است که امکان معامله ارز رمزنگاری شده در صرافی های مختلف را فراهم می کند. این صرافی با بیش از 300 ارز و 6000 جفت بالاترین میزان پشتیبانی رمزنگاری را فراهم می کند.

TRX دلار در دسترس است @ coinswitch, یکی از بزرگترین سیستم های تجمع ارز رمزنگاری شده در جهان با بیش از 250 سکه و 6000 جفت ارز بیش از. از سال 2018 ، هر روز به میزان 1 میلیون دلار رسیده است. وارسی # TRX پیش بینی قیمت و زنده # ترون نمودارهای قیمت. pic.twitter.com/KCBk5eUssI

– جاستین سان (Justinsuntron @) 23 آگوست 2018

ترون اخیراً در BitBox و Line لیست شده است ، بنابراین وقتی که انتظار می رود آینده آینده باشد ، اضافه کردن مبادلات جدید در برجسته ترین موارد یکی از اهداف Sun است که با Forbes به اشتراک گذاشت.,

“اضافه کردن مبادلات بیشتر در اولویت اولویت های ما قرار دارد.”

وی در ادامه افزود,

“اگر به نمونه کارهای ما نگاه کنید ، مبادلات از سراسر جهان را پیدا خواهید کرد: ایالات متحده ، کره ، ژاپن ، هند و لیست همچنان ادامه دارد.”

خورشید با ادامه می دهد,

“حتی با وجود بازار Bearish فعلی ، پذیرش کاربر برای TRON به خوبی پیش می رود. من معتقدم که مردم متوجه شده اند که از ابتدا ما بیش از سایر بلاکچین ها / ارزهای رمزنگاری شده نوآوری داشته ایم و هر نقطه عطفی را که برای خود تعیین کرده ایم ، برآورده کرده ایم. ”

توقف Tron وجود ندارد: بانک آلمان TRX را اضافه می کند & چشم انداز آینده

چیزهای هیجان انگیزی برای Tron به عنوان یک بانک آلمانی ادامه دارد ، Netbank Tron را در حساب بانکی خود اضافه می کند که توسط یک مشترک به اشتراک گذاشته شده است ردیتور,

“من از این بانک برای بانکداری روزمره و خرید سهام استفاده می کنم و وقتی فهمیدم که آنها ارزهای رمزپایه را به حساب کارگزار من اضافه کرده اند کاملاً متعجب شدم. دکمه خرید (Kaufen) کار نمی کند (هنوز؟) بنابراین من نمی توانم از طریق این حساب رمزنگاری بخرم اما شاید بعضی وقت ها این تغییر کند. اوقات عجیب و غریب و هیجان انگیز پیش رو داریم. “

این واقعیت را فراموش نکنیم که چندی پیش ، ترون BitTorrent را خریداری کرد که با آن در حال انجام کارهای بزرگتری در آینده است.

“ما اخیراً پروژه اطلس را نیز آغاز کرده ایم که به ما این امکان را می دهد تا کاربران را در اکوسیستم BitTorrent برای مشارکت و مشارکت در شبکه با ارائه توکن های شخصی خود تشویق کنیم – این اولین بار در تاریخ است. در سه ماهه چهارم نیز اخبار هیجان انگیزتری داریم. “

ترون برای آینده ای روشن کار می کند و در امتداد خطی ارزش افزوده می کند که در نهایت به قیمت آن نیز افزوده خواهد شد.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner