“این سومین سقوط من در بازار رمزنگاری است ، و من تحت تأثیر آن قرار نمی گیرم” – Ripple’s Asheesh Birla

تبلیغات پیمکس

در یک مصاحبه با رسانه PCMag, Asheesh Birla ، معاون ارشد مدیریت محصول Ripple’s در مورد مکانیزم ارز رمزنگاری شده بحث کرد. ما دیده ایم که Ripple به طور مداوم در راه ساخت محصولات غیرمتمرکز درخواستی مانند xRapid ، xCurrent ، xVia ، RippleNet و غیره است. در طول بحث ، Asheesh سر و کار دارد تا تفاوت بین ارز رمزنگاری شده و بلاکچین را توضیح دهد. او شروع به صحبت درباره تنظیم ارز رمزنگاری شده ، هدف از پرداخت های مرزی ریپل همراه با آینده برنامه های غیرمتمرکز کرد.

Ripple’s Price Factor

از آنجا که این روزها چندین بار نبرد بازار خرس بین XRP و ETH انجام شده است ، اولین صحبت Asheesh Birla با سوال در مورد عوامل موثر بر قیمت روزانه Ripple آغاز شد. وی گفت که آنها به فاکتور قیمت روز فکر نمی کنند بلکه به دنبال طولانی مدت بازار هستند. او به عنوان مدیر اصلی Ripple توصیه می کند که پروژه رمزنگاری دیگر باید در مورد بلند مدت فکر کند تا اینکه بازار را برای نوسانات روز روز در نظر بگیرد..

او توضیح می دهد که؛

این سومین تصادف من است که اکنون در بازار رمزنگاری وجود دارد و من از این مرحله رد نمی شوم. نکته جالب این است که گاهی اوقات شما خراب می شوید و تمام افرادی را که در حل مشکلات واقعی و موارد استفاده واقعی متمرکز نیستند ، بیرون می آورید. و ، من فکر می کنم شما می خواهید ببینید که برخی از شرکت های واقعا جالب از این رکود بعدی بیرون می آیند.

پروژه های Blockchain به احتمال زیاد در Google Sheet ساخته شده اند

او به شدت به حجم و نقدینگی اعتقاد دارد تا اپلیکیشن دیجیتالی قابل توجه باشد. در طی صحبت درباره اینکه شرکتهای بلاکچین سکه ها را از فناوری جدا می کنند ، وی توضیح می دهد که کلید بلاکچین ارائه 10 برابر تجربه بهتر است و اگر نه “از بلاکچین استفاده نکنید” توصیه کرد. علاوه بر این ، او استدلال کرد که برخی از پروژه هایی که ادعا می کنند در مورد فناوری بلاکچین هستند اساساً روی آن کار نمی کنند. بلکه پروژه هایی مانند گردشگری بلاکچین به عنوان Google Sheets به نظر می رسند و “نه یک پایگاه داده غیر متمرکز بلاکچین پیچیده”..

بنابراین این قسمت ناامید کننده بوده است. هنگامی که قیمت ها در حال افزایش است ، مردم از آن به عنوان بازاریابی یا برای گرفتن بودجه یا خلاص شدن از شر [سکه های خود] استفاده می کنند.

وی در مورد زیر سingال بردن از زنجیره بلوک فراتر از ورق و پایگاه داده گوگل و نظر وی در مورد برنامه بلاکچین بسیار گسترده مستقر در Ripple ، او به هزینه های بالای متهم شده توسط Citi Bank ، JP Morgan و HSBC برای معاملات مرزی اشاره می کند. وی تأکید کرد ، فناوری اساسی ریپل می تواند “بدون اصطکاک و بدون اجازه” فرامرزی کار کند و با انتقاد از این بانک ها ،

امروز ، اگر می خواهید از مرزها پول دریافت کنید ، اساساً به Citi Bank ، JPMorgan یا HSBC اعتماد دارید. این سه بانک بیشتر جریان فرامرزی را کنترل می کنند. به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، شما به این سه شرکت اعتماد خواهید کرد تا از طرف شما پول جابجا کنند و آنها هر هزینه ای را که می خواهند می گیرند. اگر آنها به بازار در حال ظهور یا سایر شرکت ها اهمیتی ندهند ، هزینه فقط بالا و پایین می رود.

روندها و پتانسیل های Ripple & بلاکچین در جنوب شرقی آسیا

از نظر وی ، جنوب شرقی آسیا با مقررات دوستانه ، ارزش و پتانسیل های فناوری بلاکچین را می داند. وی رشد بلاکچین را با روند تلفن های همراه و دستگاه های تلفن همراه مقایسه کرد. علاوه بر این ، او اشاره کرد که به جای فناوری سیم 1950 یا SWIFT ، “ما می خواهیم از بلاکچین استفاده کنیم”. با این وجود ، به گفته Aseshesh ، 80 درصد از ترافیک تجاری از آسیا وجود دارد که وی سه عامل ایجاد کننده این روند را تأیید می کند.

  • تنظیم کنندگان واقعاً دوستانه هستند
  • تولید ناخالص داخلی این اقتصادها سالانه 7-8 درصد رشد می کند
  • آنها از طریق پرداخت موبایل با یک کلیپ دیوانه از پول نقد به دیجیتال می روند

ریپل کشورهایی مانند هند را متمرکز کرده است تا انتقال بانکی خارج از کشور را به راحتی انجام دهند. بر این اساس ، او گفت که خدمه نظارتی Ripple از نزدیک در تلاش است تا پیشرفتی را ایجاد کند که هندی ها می توانند حساب بانکی خود را مستقیماً از طریق تلفن های خود متصل کرده و به آنها دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، هدف Ripple در هند این است که به نهادهای نظارتی در مورد اساسی و پتانسیل بلاکچین برای جابجایی پول آموزش دهد.

Ripple در سال 2019 در حال تجزیه و تحلیل دقیق شرکت هایی است که برنامه ای را در بالای XRP می سازند. وی به چند شركت متصل به دفتر XRP از جمله Ripple برای پرداخت مرزی ، Coil با استفاده از دفتر XRP برای پرداخت های خرد ، Omni برای XRP Ledger برای اجاره و ذخیره سازی اشاره كرد..

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner