مدیر عامل شرکت Ripple در مصاحبه با پمپ FUD را در اطراف “XRP Dumping” پاکسازی می کند

تبلیغات پیمکس

بنیانگذاران & شریک Morgan Creek Digital آنتونی پمپلیانو ، معروف به تازگی پمپ مصاحبه کرد مدیر عامل شرکت Ripple ، برد گارلینگهاوس. در این مصاحبه ، گارلینگهاوس فروش ماهانه XRP را توضیح داد و FUD را در اطراف آنها پاکسازی کرد. 

چرا Ripple هر ماه میلیون ها میلیون XRP می فروشد

در مصاحبه ، یک دور کاملاً به فروش ماهانه XRP اختصاص داشت و پامپ جلسه را با پرسیدن گارلینگهاوس در مورد نحوه مشاهده فروش XRP آغاز کرد. گارلینگهاوس با بیان اینکه مردم این واقعیت را فراموش می کنند که آنها (Ripple) “بیشترین علاقه مند به موفقیت و سلامت اکوسیستم XRP” بودند ، از دست دادند زیرا صاحب XRP زیادی هستند. وی همچنین گفت که هر کاری انجام دادند که برای اکوسیستم XRP خوب نبود ، بنابراین برای آنها خوب نبود ، در نتیجه توجیه کرد که فروش XRP برای اکوسیستم XRP مضر نیست.

وی سپس جزئیات سازوکار حسابهای سپرده XRP را فاش کرد. به گفته گارلینگهاوس ، دو سال پیش ، یکی از بزرگترین نگرانی ها در بازارهای XRP این بود که از زمان ریپل دارای XRP زیادی ، اگر Ripple تصمیم به فروش آن بگیرد ، چه اتفاقی می افتد. برای رفع این نگرانی ، Ripple XRP خود را در 55 قرارداد در معاملات رمزنگاری امضا شده در XRP Ledger قفل کرد. قفلهای قفل یکبار در ماه و به مدت 55 ماه باز می شوند ، به این معنی که هر ماه یک قفل قفل می شود به مدت 55 ماه. در هر حساب 1 میلیارد XRP وجود داشت ، به این معنی که در زمان ایجاد Ripple 55 میلیارد XRP وجود داشت.

پامپ سپس پرسید که چه اتفاقی برای XRP افتاد که آنها آزاد شدند؟ به این ، گارلینگهاوس پاسخ داد

“ما می توانیم هر کاری را که می خواهیم با آن انجام دهیم.”

گارلینگهاوس در مورد نحوه استفاده از XRP تاکنون استفاده کرده است –

“ما از برخی از آن برای معاملات استفاده می کنیم … برخی را به صورت برنامه ای می فروشیم …”

گارلینگهاوس دو روش فروش XRP را توضیح داد – از طریق معاملات فرابورس و به صورت برنامه ای. در معاملات فرابورس ، بیشتر دلالان رمزنگاری مانند صندوق های سرمایه گذاری Crypto hedge بودند که به Ripple نزدیک می شدند. ریپل سعی کرده است با فروش XRP از طریق تجارت فرابورس و به صورت برنامه ریزی شده در 10 نقطه فعالیت روزانه بازار ، بازار را به روشی سازنده درگیر کند. اشتباهی که مرتکب شده بودند این بود که محاسبه شده بر اساس داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap ، وب سایتی که اعتبار آن برای گزارش حجم جعلی. گارلینگهاوس و پمپ هر دو توافق کردند که Crypto مقایسه Top Tier (CCTT) برای درک حجم واقعی نقدینگی XRP بسیار مطمئن و قابل اعتماد است.

آنچه به نظر می رسید گارلینگهاوس دلالت بر این داشته است قصد آنها از فروش XRP دستکاری قیمت آن نبوده است ، بلکه آنها مبلغی را که باید فروخته شود با محاسبه داده های نادرست محاسبه کرده اند. گارلینگهاوس همچنین گفت که آنها با 99.9٪ معاملات XRP ارتباطی ندارند. طبق گزارشات منتشر شده توسط Ripple ، این محصول XRP به ارزش 170 میلیون دلار در Q1 2019 و 250 میلیون دلار در Q2 2019 به فروش رسانده است.

آنچه برای XRP فروخته نشده اتفاق افتاد?

به گفته گارلینگهاوس ، بخش عمده ای از XRP ها دوباره در محاصره های جدید قرار گرفتند. او گفت –

“80٪ آن برمی گردد.”

پامپ از مدیرعامل Ripple در مورد اینکه چه مبلغی را برای فروش XRP تأمین می کنند ، پرسید. به این ، گارلینگهاوس پاسخ داد که آنها سرمایه گذاری مجدد خود را در شرکت انجام می دهند ، و او از Moneygram مثال زد که Ripple اخیراً با مانیگرام همکاری استراتژیک کرده بود و 30 میلیون دلار در سهام سهام شرکت سرمایه گذاری کرد.

محدودیت های فروش در دارندگان XRP

نکته جالبی که پمپ به آن اشاره کرد توافق نامه فروش محدود در مورد کسانی که XRP را از طریق معاملات فرابورس خریداری کرده اند بود. به این ، گارلینگهاوس گفت: “گاهی اوقات بله.” وی همچنین اضافه کرد که با این توافق نامه های فروش محدود ، آنچه Ripple انجام داده بود سالم تر از ETH و محیط بیت کوین بود زیرا هیچ محدودیتی وجود نداشت که نهنگ ها از ریختن توکن جلوگیری کنند..

پمپ سعی کرد بفهمد محدودیت فروش بر اساس مشتری یا به طور کلی تر چیست ، اما گارلینگهاوس از پاسخ دادن به این موضوع خودداری کرد. او گفت-

“ما در حال حاضر 10 یا 100 برابر شفاف تر از افراد دیگر در انجمن رمزنگاری هستیم و برای انجام این کار یک درایت داریم. و ، فکر می کنم شما فقط از من خواسته اید که شفاف تر باشم. فکر می کنم می خواهم رد شوم. “

گارلینگهاوس به سادگی توضیح داد که آنها در تلاشند کارهای هوشمندانه و استراتژیکی انجام دهند تا ترازنامه خود را به کار بگیرند و تحولات اکوسیستم را کاتالیز کنند. پامپ تصدیق کرد که افرادی که تلاش می کنند همه این اطلاعات را پیدا کنند بسیار زیاد است. مثل این بود که بگوییم ریپل باید قراردادهای خود را با منبع باز باز کند.

آیا تخفیف تخفیفی برای مشتریان فرابورس در نظر گرفته شده است?

وقتی پامپ درباره تخفیف های فروش فرابورس س askedال شد ، سعی کرد حدس بزند که آیا تخفیف در حدود 50٪ است. گارلینگهاوس بلافاصله وی را اصلاح کرد و گفت که این تقریباً 5٪ است. دلیل منطقی وی در مورد این رقم تخفیف این بود که وی XRP را به عنوان یک ارز تصور می کرد. او اظهار داشت –

“آیا شما یک دلار را 50 سنت می فروشید؟”

آیا فکر می کنید افشاگری های گارلینگهاوس به تقویت اعتماد در اطراف Ripple و XRP در جامعه رمزنگاری کمک می کند؟ نظرات شما در مورد پاسخهای مدیرعامل Ripple را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner