همانطور که Pundi X به POS خود می افزاید Binance Native Token BNB 10٪ پرواز می کند

تبلیغات پیمکس

Binance Coin (BNB) ، رمز ارز برجسته رمز ارزهای بین المللی ، Binance ، اکنون در ترمینال Pundi X POS در دسترس خریداران است تا کالاها را در فروشگاه های سراسر جهان که XPOS نصب شده است خریداری کنند..

هنگامی که این خبر از توافق بین Binance و Pundi X به خیابان رسید ، سکه BNB با افزایش اشتیاق سرمایه گذاران به بیش از 10 درصد رسید. همان تأثیر در Pundi X (NPXS) نیز مشاهده شد زیرا در معاملات تقریباً 15٪ افزایش داشت.

مشارکت Pundi X سکه BNB را به سودمندی نزدیکتر می کند

Pundi X سیستم POS خود را با هدف توانمندسازی توسعه دهندگان بلاکچین و دارندگان توکن برای فروش ارز رمزنگاری شده و خدمات در هر فروشگاه فیزیکی در جهان راه اندازی کرده است ، بنابراین ارز رمزنگاری شده را برای همه قابل دسترسی می کند. این برنامه همچنین دارای قابلیت های داخلی برای پذیرش پرداخت از کیف پول های موبایل سنتی و همچنین Alipay ، کیف پول بیت کوین و دیگر ایجاد دردسر برای فروشگاه برای نصب آن است ، زیرا مشتری اکنون از طریق همان دستگاه با رمزنگاری یا فیش پرداخت می کند..

علاوه بر این ، دستگاه Pundi X POS دارای یک رابط کاربری آسان و بدون دردسر است و به دارندگان فروشگاه کمک می کند تا معاملات از جمله خرید و فروش BTC ، ETH ، NPXS ، XEM ، XLM ، QTUM ، ACT و اکنون BNB را تسهیل کنند. دستگاه علاوه بر پذیرش پرداخت ها و خرید و فروش ارزهای رمزپایه ، برای تکمیل معاملات با ارزهای رمزپایه منوی خروجی نیز دارد. عضویت ، سفارش و مدیریت موجودی همه در اینجا یکپارچه شده است.

این ماشین ها در 3 مدل وجود دارند ، یعنی با XPOS ، XPOS Handy و XPOS Desk با XPOS Handy و XPOS Desk ، که در حال حاضر تحت توسعه هستند ، دارای یکپارچه سازی برای دریافت پرداخت با استفاده از VISA / Master Card ، apple pay یا پرداخت سامسونگ که باعث می شود راحت تر باشد ذخیره کنید تا آن را نصب کنید.   

Zac Cheah اظهار داشت که “سودمندی دارندگان کالا همیشه یکی از دلایل اصلی وجود BNB بوده است ، چیزی که از روشی که به موفقیت در بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان دامن زده است مشهود است.”

زک گفت.

“ما مفتخریم که نشانه ای از این قامت را در میان اولین ده ها لیست برای XPOS ذکر شده است زیرا ما آماده می شویم دستگاه را در اختیار خرده فروشان بین المللی قرار دهیم و بنابراین استفاده اضافی را برای دارندگان BNB گسترش دهیم”.

همچنین ، بخوانید: Genaro با Pundi X برای WidenCryptocurrency همکاری می کند

استراتژی Pundi X “رفتن به بازار” قوی ، می تواند سود سکه BNB را با چند برابر افزایش دهد

سکه های BNB که در حال حاضر مبادله Binance را به عنوان ابزار اصلی خود تأمین می کنند ، با این ادغام در Pundi X اکنون حتی برای خرید و فروش کالاهایی که سودمندترین جریان سکه است ، به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. با افزایش دسترسی سکه های Pundi X ، این فقط باعث افزایش مقبولیت می شود که افراد بیشتری می توانند آن را در کیف پول خود نگه دارند.

از زمان ایجاد کمتر از یک سال پیش ، BNB وارد 20 ارز رمزپایه برتر جهان شده و سرمایه بازار آن از 1.7 میلیارد دلار (USD) فراتر رفته است. ادغام Pundi X در BNB و کارخانه عرضه جهانی آن می تواند BNB را به سطح بالاتری برساند. اخیراً Pundi X از افتتاح مقر جدید اروپایی خود در لندن خبر داد.

سخنرانی در Money 20/20 Europe ، مدیر امور آمستردام Pundi X’s ، گرهارد دروبیتس ، گفت که یک پایگاه لندن Pundi X را به طور ایده آل مستقر می کند تا یک برنامه ریزی جهانی برای 100000 دستگاه اصلی فروش در بازار خرده فروشی جهانی را انجام دهد..

“لندن گام بعدی کامل برای Pundi X برای گسترش رد پای خود در اروپا و کمک به هدایت یک خلبان است که واقعاً جهانی است. اکنون 500 واحد اول XPOS آماده خواهد بود تا طی چند هفته آینده از کارخانه به جهان ارسال شود. ”

گفت Drobits.

علاوه بر چهار هزار پیش سفارش از بازارهای سوئیس ، ژاپن ، کره و سنگاپور ، شریک Pundi X ، بنیاد NEM ، در سه سال آینده سفارشات 20000 واحد دیگر از فناوری POS Pundi X را دارد ، طبق بیانیه شرکت.

اگر Pundi X قادر به دستیابی به این اهداف قبل از سفارش باشد ، سود سکه های BNB را نیز به بالاترین قیمت می رساند.   

سخنگوی Binance گفت:

“Binance همیشه به قدرت بازارها و زیرساخت های جدید بلاکچین برای صنعت اعتقاد داشته است. این بدان معناست که مشارکت در بازار جهانی خرده فروشی از طریق دستگاه فروش بلاکچین Pundi X مرز جدیدی است که ما می خواهیم بخشی از آن باشیم. “

با درک اهمیت این CZ ، مدیر عامل Binance همچنین از Pundi X تشکر کرد

با تشکر از PundiXLabs برای پشتیبانی از BNB در POS خود. یک ابزار دیگر ، پرداخت BNB در 5000+ POS در این ماه ، بعلاوه خیلی بیشتر بعدا. "بعد از دیدن اینکه چگونه این کار به صورت شخصی انجام می شود ، من از نظر فناوری بسیار سرسخت هستم!" https://t.co/IlsC56d75N

– CZ (دادن رمزنگاری نیست) (@ cz_binance) 25 جولای 2018

از آنجا که برنامه های آینده مربوط به Pundi X است ، پس از اروپا نیز می خواهد وارد بازار آمریکا شود و قصد دارد تا Q1 2019 که فقط 3 چهارم با آن فاصله دارد حداقل 50،000 واحد XPOS را مستقر کند..

Pundi X می تواند بستر مناسبی برای سکه ای مانند BNB باشد تا جریان اصلی ابزار توکن را فراتر از عملکرد تبادل قرار دهد. با آوردن سکه های بزرگ Pundi X در ویترین فروشگاه ، این یک تعویض بازی است.

آیا BNB می تواند همانطور که در جبهه مبادلات بوده است در جبهه خرده فروشی نیز موفقیت کسب کند؟ نظرات خود را در همین زمینه به ما اطلاع دهید.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner