Ontology مدل تشویقی dApp خود را تأیید می کند ، 60٪ تخفیف ONG را برای توسعه دهندگان dApp ارائه می دهد

تبلیغات پیمکس

در حالی که نبرد dApp بین Ethereum ، Tron و EOS در اوج است ، یک شرکت کننده برجسته دیگر نیز به این مسابقه پیوسته است. طبق آخرین اعلامیه ، Ontology مدل تشویقی dApp خود را تأیید کرده و 60٪ تخفیف هزینه معامله dApp را به توسعه دهندگان ارائه می دهد..

هستی شناسی چهار مدل جدید تشویقی برای جلب توسعه دهندگان dApp منتشر کرد

با توجه به توسعه اخیر ارائه شده توسط Ontology در آن کانال رسمی رسانه, این پروژه تصمیم گرفته و چهار مدل تشویقی جدید منحصر به فرد خود را برای توسعه دهندگانی که از اکوسیستم Ontology dApp برای راه اندازی dApp خود استفاده می کنند ، تصویب و تأیید کرده است. این مقام رسمی اظهار می دارد

“ما اکنون می خواهیم اعلام کنیم که طی سه ماه اول (اول آوریل تا 30 ژوئن) پیشنهاد اولیه پرنده 60٪ تخفیف هزینه معامله dApp را به توسعه دهندگان ارائه خواهیم داد”

مدل هایی که توسط پروژه تأیید شده اند همان نمونه هایی است که در هفته گذشته دسامبر پیشنهاد شد ، جایی که این پروژه اعلام کرده بود که بنیاد هستی شناسی مدل ها را برای یک سال آزمایش می کند – از اول آوریل 2019 تا 1 آوریل 2020 – در این مدت قوانین تغییر نخواهد کرد. دوره قبل از آوریل 2019 برای توسعه و آماده سازی فناوری استفاده می شود.

چهار مدل پیشنهادی بودند

  • مدل A: تخفیف هزینه معامله: 50٪ از کل هزینه های تراکنش (ONG) تولید شده توسط dApp به توسعه دهنده dApp بازگردانده می شود. با این مدل ، هستی شناسی می خواهد توسعه دهندگان بصری و موثر dApps را تشویق کند
  • مدل B: مشوق های فعال dApp: مدل پیشنهادی دوم مبتنی بر پاداش dApps است که در 50 فعالیت برتر رتبه بندی می شود. بر اساس این مدل ، بنیاد هستی شناسی در مجموع 100،000،000 ONT و 100،000،000 ONG به توسعه دهندگان با فعالترین dApps در سهمیه های منظم اعطا می کند. رتبه بندی انگیزه توسط پروژه براساس کاربران فعال dApp و حجم معاملات تعیین می شود. این مدل با یادداشت احتیاطی روبرو می شود که می گوید پس از یک سال کار آزمایشی ، بنیاد تعیین می کند که آیا مدل را براساس بازخورد جامعه تنظیم کند و اگر مشخص شود فعالیت dApp دستکاری شده است ، مجازات صادر می شود. این مدل برای قمار dApps قابل استفاده نیست
  • مدل C: برنامه وام توسعه dApp: این مدل توسط بنیاد معرفی شده است تا به توسعه دهندگان کمک کند شروع به ساخت dApp های خود بر روی هستی شناسی کنند. برای توسعه دهندگانی که بدون بودجه شروع به توسعه می کنند ، برنامه وام از همان ابتدا پشتیبانی مالی را فراهم می کند. توسعه دهندگان می توانند از وام قرض گرفته شده از بنیاد Ontology برای مرحله اولیه توسعه ، آزمایش و بهره برداری از dApp خود تا زمانی که به طور نرمال استفاده شود ، استفاده کنند. بازپرداخت این وام در دو قسمت مساوی پرداخت می شود – اول وقتی 70٪ از مراحل توسعه به پایان برسد. قسمت دوم با فعال شدن dApp صادر می شود.
  • مدل D: پشتیبانی فنی و بازاریابی: با استفاده از این مدل ، پروژه می خواهد از طریق پشتیبانی فنی و بازاریابی ، بهره وری توسعه و اثربخشی عملیاتی را بهبود بخشد. تحت این مدل ، Ontology یک مالک پروژه را برای کمک به توسعه و بازاریابی dApp در طول چرخه زندگی خود تعیین می کند. این مدل همچنین برای توسعه دهندگانی که از پشتیبانی مالی برای توسعه و بهره برداری در مدل های تشویقی A و B استفاده می کنند ، قابل اجرا است. بر اساس برنامه پشتیبانی ، این پروژه خدمات زیر را ارائه می دهد:

پشتیبانی فنی

  • ارائه پروتکل برای کمک به dApps برای دستیابی به ویژگی اسکن برای پخش (ONTO اولین برنامه موبایلی است که از چنین عملکردی پشتیبانی می کند).
  • راهنمای استفاده از TS-SDK.
  • دستورالعمل های کدگذاری و حسابرسی قراردادهای هوشمند.

پشتیبانی بازاریابی

  • اشتراک جهانی جامعه: اخبار به اشتراک گذاشته شده بیش از 200000 کاربر را از طریق 36 کانال در 11 سیستم عامل رسانه های اجتماعی تحت پوشش قرار داده است.
  • عملیات بازاریابی جهانی: برنامه ریزی رویداد ، طراحی پوستر ، انتشار اخبار ، تبلیغات محلی ، نگهداری جامعه در زمان واقعی و بازخورد.

مدل ارائه شده توسط Ontology قطعاً غبطه برانگیز است و توسعه دهنده واقعاً فریبنده آن خواهد بود که از دست آنها برود و Ontology ممکن است به زودی رقبای خود را در مسابقه اکوسیستم dApp به چالش بکشد.

آیا هستی شناسی به عنوان بهترین ارائه دهنده اکوسیستم dApp ظاهر می شود؟ نظرات خود را در همین زمینه به ما اطلاع دهید.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner