نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از NBA انتقاد می کند که چرا به بازیکن اجازه نمی دهد قرارداد خود را توافق کند

تبلیغات پیمکس

بازیکن برجسته NBA, اسپنسر دینویدی اخیراً فاش کرد که او مایل بود بخشی از قرارداد خود را در بلاک چین Ethereum به دست آورد. وی قصد داشت 13.5 میلیون دلار از قرارداد سه ساله 35 میلیون دلاری خود جمع كند. با این حال ، NBA از ابتکار عمل او استقبال خوبی نکرد. جالب اینکه شخصیت های رمزنگاری در حمایت از او ایستاده اند و آن را یک ایده انقلابی می دانند. 

تغییر به ندرت آسان است

NBA روز جمعه ادعا کرد که برنامه وی برای تعهد بخشی از درآمد تماس خود برای یک رمز امنیتی ، توافق نامه مذاکره جمعی لیگ را نقض می کند. طبق بیانیه ای که به نیویورک تایمز ، NBA داده شده است گفت,

“چیدمان توصیف شده توسط C.B.A ممنوع است ، که مقرر می دارد” هیچ بازیکنی نباید حق خود را برای دریافت غرامت از تیم تحت قرارداد بازیکن یکنواخت خود به شخص ثالث اختصاص دهد یا در غیر این صورت انتقال دهد. “

دینویدی به توییتر رفت و پاسخ مناسبی داد و گفت که تمام احترامات NBA را دارد. با این حال ، او قرارداد خود را تعیین نمی کند.

علاوه بر این ، او گفت که این خبر ناامید کننده است و مانع اخبار می شود توسعه دارایی جدید با این فرض که یک قاعده در حال نقض است. وی سپس گفت كه مشتاقانه منتظر تفاهم است و همچنین تعامل طرفداران و نقدینگی بیشتری را برای دارندگان تیم به ارمغان می آورد. 

منبع- توییتر

به عنوان بخشی از پلت فرم Dream Fan Shares ، Dinwiddie قصد داشت شرکتی بسازد که هر سرگرمی بتواند قرارداد خود را ثبت کند. علاوه بر این ، سرگرمی ها می توانند بخشی از حقوق خود را برای سرمایه گذاری افزایش دهند یا در غیر این صورت بلافاصله از آن استفاده می کنند. هنوز مشخص نیست که NBA قبل از ارائه این بیانیه به تایمز با دینویدی صحبت کرده است یا خیر. با این حال ، نگهبان بروکلین نت تأیید کرد که او قبل از اعلام علنی در مورد اهداف خود به لیگ گفته بود. 

نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده ، شخصیت های رمزنگاری در پشتیبانی Dinwiddie’s ایستاده اند

علی رغم موضع نامطلوب NBA در مورد این موضوع ، طرح Dinwiddie مورد حمایت گسترده مردم قرار گرفت. اندرو یانگ ، نامزد ریاست جمهوری اظهار داشت که این طرح نبوغ محض است. یانگ نیز بوده است طرفداری از یک چارچوب نظارتی برای ارز رمزنگاری شده و بلاکچین. 

منبع- توییتر

مدیر عامل شرکت Binance ، Cz با یانگ موافقت کرد و به افراد اجازه داده می شود که قراردادهای تجاری توافقی را امضا کنند. 

منبع- توییتر

وکیل برجسته ، لری چرمک ، تلاش های دینویدی را ستود و گفت که این در واقع معامله ای بزرگتر از آن است که مردم تصور می کنند. وی در ادامه گفت که این رمز به خوبی فکر شده است و چیزی فراتر از یک پیوند خسته کننده خواهد بود. علاوه بر این ، سرمایه گذاران می توانند در سال سوم قرارداد پاداش های بالقوه و سود بسیار بیشتری دریافت کنند. علاوه بر این ، در واقع هیچ خطر عدم پرداخت وجود دارد. به این دلیل که قرارداد Dinwiddie به مدت سه سال تضمین شده است. حتی اگر او خوب بازی نكند یا مصدوم شود ، با این وجود درآمد کسب می كند. به علاوه ، این انگیزه ای برای بازی خوب می شود ، زیرا Dinwiddie فقط بخشی از قرارداد خود را به دست می آورد.

منبع- توییتر

همچنین ، منافع برای هر دو طرف است – هنگامی که او به خوبی بازی می کند سود سرمایه گذاران و حتی اگر سرمایه گذار نباشد ، باز هم سهم عادلانه سود خود را بدست می آورد. تنها مشکل این است که مجوز آن را تحت Reg D صادر کنید ، و این فقط برای “سرمایه گذاران معتبر” در دسترس است. این بیشتر نشان می دهد که حداقل 150،000 دلار سرمایه گذاری لازم است. 

منبع- توییتر

وی در ادامه از موضع NBA ابراز ناامیدی کرد و گفت آنها ساختار رمز او را اشتباه درک کرده اند. او قرارداد خود را به جای تضمین بخشی از پولی که به دست می آورد به سرمایه گذاران اختصاص نمی دهد.

منبع- توییتر

یک کاربر رمزنگاری با دستگیره “Crypto Oracle” گفت که این می تواند ظهور یک لیگ کاملاً جدید ورزشی باشد که در آن هواداران از سهام مستقیم بازیکنان برخوردار باشند و بخشی از درآمد لیگ را بدست آورند.. 

منبع- توییتر

شرکای Dinwiddie با Tron برای خیریه

اوایل روز جمعه ، دینویدی فاش کرد که با بنیاد ترون و مدیرعامل آن ، جاستین سان ، همکاری کرده است تا با فروش کفش های پوشیده از بازی خود برای فصل 2019/2020 ، 8.2 بیت کوین به خیریه اهدا کند. وی همچنین اطمینان داد که صرف نظر از مسائل مربوط به برنامه قراردادش ، تلاش خود را انجام داده و کمک مالی را انجام خواهد داد.

منبع- توییتر

آیا فکر می کنید NBA منطقی است و اجازه نمی دهد اسپنسر دینویدی قرارداد خود را به دست آورد. نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner