با بالا رفتن LTC ، ETH ، XRP و سایر Altcoins ، ترس از رونق بازار Crypto شروع به کمرنگ شدن می کند

تبلیغات پیمکس

با توجه به توجه جهانی به بلاکچین و ارز رمزنگاری شده ، سرمایه بازار بازار رمزنگاری بیش از 130 میلیارد دلار باقی مانده است. در حالی که بیت کوین در هفته گذشته بیش از 3 درصد رشد داشته است ، به نظر می رسد ترس از احیای خرس در حال کاهش است. با این وجود ، دوره انباشت می تواند طولانی مدت را قبل از اینکه گاوها قیمت را دوباره به سمت سطح 2017 احیا کنند ، حفظ کند.

بیت کوین از پشتیبانی سازمانی خود بهره مند می شود ، قیمت به حالت عدم نوسان وارد می شود

گزارش دارایی های دیجیتال Fidelity که خدمات حضانت خود را برای برخی از مشتریان واجد شرایط شروع کرده اند ، خبر مثبتی برای بیت کوین است. علاوه بر این ، بازار از جنبش ناگهانی خرس 24 فوریه 2019 هنگامی که BTC از $ 4150-4200 در سقوط فلش ​​تقریبا 10٪ شکست ، دوباره زنده شده بود.

اقدام قیمت در بیت کوین در طول هفته نیز تعیین کننده بود. بیت کوین برای آزمایش سطح 4000 دلار از 3700 دلار احیا شد. گاوها 4400 دلار به عنوان هدف بعدی خود هستند. با این وجود ، 3950 دلار به عنوان مقاومت عظیمی عمل می کند که بیت کوین دو برابر آن شکسته و به 3875 دلار رسیده است. اکنون قیمت بالاتر از 3900 دلار است.

حجم بیت کوینحجم 24 ساعته BTC در Q1 2019

با این وجود حجم 24 ساعته در BTC به سطح ژانویه 2019 بازگشت که ترس از پایین آمدن جدید در بیت کوین تمایل داشت. در حالی که نمی توان کاملاً خرس ها را رد کرد اما به نظر می رسد که قیمت بالاتر از 3700 دلار ثابت است. علاوه بر این ، مقدار بیت کوین از سه ماهه گذشته در 3000 تا 4000 دلار باقی مانده است که دلیل آن ثبات آن است.

اتریوم هنوز یک راه طولانی برای توسعه در پیش دارد

در حالی که قیمت Ethereum از بالاترین قیمت 164 دلار به 137 دلار پس از به روزرسانی قسطنطنیه اصلاح شد. از ابتدای سال تاکنون احساسات بازار Ethereum افزایش یافته است. پیش بینی می شود که اجرای Sharding و PoS تا سال 2020 در به روزرسانی Serenity ارائه شود.

بیشتر سیستم عامل های دیگر Dapps (برنامه غیرمتمرکز) مانند EOS ، Tron و Cardano این فرصت را داشته اند که از اشتباهات Ethereum بیاموزند. سیستم عامل های عصر جدید از قابلیت معامله بالاتری برخوردار بوده و عملکرد بیشتری نیز دارند. با این وجود ، تعداد توکن های ERC-20 با اجرای اولین به روزرسانی ، شبکه خود را احیا کرده اند.

من شخصاً قطعاً از ساختن یک نرم افزار ناراحت هستم "ماه یا نیم تنه" شلیک شده است زیرا بسیاری از دنیاهای آینده وجود دارد که ETH رمز ارز شماره 1 با قیمت 100 دلار است و ما باید در آنجا نیز زنده بمانیم و ارزشی را که مردم انتظار دارند بلاکچین ها ارائه دهند فراهم کنیم.

– Vitalik غیر دهنده اتر (VitalikButerin) 8 مارس 2019

پس از به روزرسانی قسطنطنیه ، جوایز معدنچیان 33٪ کاهش یافته است ، با این حال ، قیمت بالاتر از 30٪ از سال گذشته است. اعتقاد Vitalik Buterin در مورد توسعه و موفقیت Ethereum همچنین اعتماد سرمایه گذاران را به عنوان یک بازگرداند گزارش تحقیق توسط Delphi Digital وضعیت به روزرسانی پست شبکه “آرامش” را تجزیه و تحلیل می کند.

در حالی که معامله گران منتظر شروع تازه ای هستند ، Litecoin معاملات در سبز را معاملات می کند

از طرف دیگر ، Litecoin همچنان به دنبال صعود است و به دنبال آزمایش مارک 60 دلار است. موارد اساسی Litecoin به دلیل قابلیت های معاملاتی و استقامت تازه ای که در مورد قابلیت انعطاف پذیری پیدا کرده است ، بسیار افزایش یافته است. قیمت Litecoin طی هفته گذشته 21٪ افزایش یافته است. در 47.6 دلار معامله شد ، در حالی که قیمت در زمان نوشتن مقاله 57.6 دلار است.

Litecoin از کل سرمایه بازار EOS پیشی گرفته است و طبق coinmarketcap در شماره 4 قرار دارد. چهار ارز رمزپایه برتر بر اساس ارزش بازار کل ، بیت کوین ، اتریوم ، XRP و Litecoin هستند.

نه تنها LTC دلار تلنگر EOS دلار, marketcap آن بزرگتر از است $ BCH و BSV دلار ترکیب شده! ?

CC: flappening pic.twitter.com/e49mwBHZ3Z

– The Lite School ⚡️ (theliteschool) 7 مارس 2019

آیا ارزهای رمزنگاری شده می توانند از چالش مطرح شده توسط “Stablecoins” جان سالم به در ببرند?

بسیاری از مitutionsسسات مالی و دولت ها علاقه مند به آزاد سازی پایدار بیت کوین خود هستند. پس از انتشار سکه JPM ، احساسات بازار نسبت به Blockchain بسیار زیاد شده است ، اما همچنین باعث ایجاد تردیدهایی در مورد سودمندی و مزیت استفاده از ارز رمزنگاری شده متمرکز خواهد شد که فاقد قابلیت همکاری است و دقیقاً مانند FIAT دیجیتالی یا “IOU” عمل خواهد کرد.

به نظر می رسد احساسات بازار نسبت به دو ارز رمزنگاری شده دیگر که از طریق بلاکچین و رمز غیرمتمرکز آنها به ارزهای متمرکز راه حل می دهند ، احیا شده است. XLM و XRP. Ripple و R3 همچنین به ایجاد مشارکت در سراسر جهان ادامه می دهند.

BCH همچنین در محدوده 135 دلار معامله می شود. هیجان انگیزترین اقدام قیمتی دیگر در Binance Coin (BNB) مشاهده شد که از هفته گذشته 28٪ بیشتر معامله شده است. Binance DEX با مشارکت های ارزشمند و یک تیم اختصاصی روابط عمومی همچنان به کسب و کار برای بستر صرافی ادامه می دهد. Binance همچنین با سرمایه بازار وارد 10 ارز رمزپایه برتر شد و با بیش از 2 میلیارد دلار بازار در رتبه 7 قرار دارد.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner