Libra And Tax – وكیل انگلیس در مورد “مشكل بزرگ مالیاتی” Libra Facebook می تواند ایجاد كند

تبلیغات پیمکس

راه اندازی ارز جدید فیس بوک به وضوح بهترین چیز برای همه افراد خارج نیست – تعداد کمی از تحلیلگران ، سیاست گذاران ، وکلا و کارشناسان با بررسی عمق سکه پایدار ترازو ابروهای خود را بالا می برند.

Libra ممکن است مسئله مالیات را اعمال کند

آخرین گزارش نشان می دهد که وکیل انگلیسی “دن نیدل” مسئله مالیاتی را که Libra احتمالاً می تواند به کاربران انگلیس تحمیل کند ، بررسی کرده است. دن نیدل یکی از شرکای شرکت حقوقی Clifford Chance است که اظهار داشت که “Libra’s Facebook یک مشکل جدید برای کاربران ، به ویژه کسانی که قانون را دنبال می کنند ، خواهد بود”.

همچنین بخوانید – مدیر عامل فیس بوک & رئیس انجمن Libra گفتگو می کند “منظور از انجمن Libra دقیقاً چیست

ایده پشت ارز Libra این است که “توسط یک سبد ارز ذخیره پشتیبانی می شود” و از این پس به عنوان Stablecoin شناخته می شود. بر اساس گزارش ها ، با توجه به اینکه Libra با ارز جهانی ارتباط دارد ، مسئله مالیاتی را وضع می کند که اگر ارزش آن در برابر ارز داخلی کاربر باشد ، چنین اتفاقی نخواهد افتاد. علاوه بر این ، در واقعیت ، نرخ های جهانی نوسان دارند و بر این اساس ، در ارزش داخلی دارایی Libra کاربر منعکس می شود – این بیشتر سود و زیان سرمایه ای ایجاد می کند که هنگام خرید شخصی با Libra به راحتی برای مقامات مالیاتی قابل پیگیری است.

دن نیدل اظهار داشت که؛

دان گفت: “در بیشتر کشورها سود مشمول مالیات خواهد بود ، به این معنی که مصرف کنندگان باید اظهارنامه مالیاتی مفصلی را نشان دهند که تمام معاملات و نرخ ارز آن زمان را نشان می دهد و هرگونه مالیات بدهی را پرداخت کنند.” “به نظر می رسد این مانع قابل توجهی برای تصویب گسترده است.”

علاوه بر این ، او نمونه ای از انگلستان را بیان کرد که در آن سود سرمایه تنها در صورتی قابل پرداخت خواهد بود که بیش از سود 12000 پوندی باشد – به همین ترتیب ، آنها مسئول گزارش سود یا زیان به درآمد HM هستند & گمرک (HMRC) برای هر معامله در مورد مسئولیت مالیات بر سود سرمایه به وجود می آید. لازم به ذکر است ، HM درآمد و گمرک یا HMRC یک اداره غیر وزارتخانه دولت انگلیس است که مسئول جمع آوری مالیات و سایر رژیم های نظارتی است.

آقای نیدل نظر داد این

“کاربران سنگین ترازو احتمالاً محاسبه مسئولیت مالیاتی خود را یک چالش واقعی می دانند”

به گفته وی ، این مانعی برای پذیرش گسترده فیس بوک خواهد بود. در جدول زمانی توییتر خود ، او اشاره می کند.

به زودی خلاصه ای از جزئیات خواهیم داشت. اینکه چقدر یک مشکل بزرگ در انگلیس وجود دارد به این بستگی دارد که آیا فکر می کنید کاربرانی که فرم ارزیابی خود را ارائه می دهند ، مایل به ذکر هر معامله Libra هستند. من فکر می کنم آنها نمی شوند ، YMMV.


– دن نیدل (NanNeidle) 1 جولای 2019

او همچنان اضافه می کرد … با چنین بار بزرگ انطباق (در صورت وجود) ، ورود به Libra Facebook بسیار دشوار است. آقای نیدل ادامه داد؛

“من نمی دانم که چگونه فیس بوک می تواند محصولی را که به افراد فرار از پرداخت مالیات حتی در حد ناچیز پیش بینی شده است ، تبلیغ کند ، یا اینکه نهادهای نظارتی چگونه این اتفاق را می دهند”

فیس بوک به دنبال گفتگو با مقامات مالیاتی است

با اشاره وكیل به مالیات به عنوان یك تهدید بالقوه برای Libra ، گزارش ها همچنین پاسخ فیس بوك را در این مورد نشان دادند. بر این اساس ، فیس بوک موافقت کرد ، اگر مسئله ای برای Libra وجود دارد که به عنوان دارایی قوانین مالیات پذیرفته شود ، “آنها آماده بحث با سیاستگذاران هستند”. این اظهار داشت که ؛

مشتاقانه منتظر همکاری با سیاستگذاران باشید زیرا آنها قوانین قوانین مالیاتی موجود در ارزهای رمزپایه را روشن می کنند و یا در برخی موارد این قوانین را به روز می کنند. “.

در همان زمان ، بیانیه HMRC همچنین نشان داد که هر نکته مشخصی در مورد جنبه های مالیاتی در Libra فیس بوک هنوز خیلی زود است – علاوه بر این ، هنوز هیچ دارایی رمزنگاری را به عنوان یک ارز در داخل کشور تأیید نکرده است زیرا توسط یک دولت خارجی صادر شده است. همچنین ، تا آنجا که به Libra مربوط می شود ، اظهار داشت که هنوز شرط برخورد با ارز را برآورده نکرده است.

هرگونه دفع دارایی های رمزنگاری از طریق مبادله با دارایی های رمزنگاری مختلف ، مورد استفاده برای خرید کالا یا تبدیل به استرلینگ یا ارز دیگر موجب ضرر / زیان قابل پرداخت در خطوط عادی می شود.

در ادامه مطلب ، سخنگوی فیس بوک همچنین افزود:

مردم موظفند مالیات خود را مطابق با قوانین محلی در حوزه های قضایی محل فعالیت خود ثبت کنند. ما انتظار داریم که بسیاری از کیف پول ها و خدمات مالی ساخته شده روی Libra Blockchain ابزاری را در اختیار مردم قرار دهند تا بتوانند از این طریق مدیریت کنند. “

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map