Facebook Go “All-in On Crypto” ، Libra ویژگی های Ethereum ، XRP و Stablecoins را پیاده سازی می کند

تبلیغات پیمکس

فیس بوک اعلام کرد Whitepaper و مأموریت های مرتبط با آن برای رمزنگاری جدید خود ، Libra است. Libra نه تنها به عنوان وسیله پرداخت بلکه به عنوان یک بستر کامل Blockchain در حال طراحی است. ران نئونر ، گزارشگر رمزنگاری, توییت کرد,

فقط موارد ترازو را بخوانید. فیس بوک به تازگی به رمزنگاری پرداخت.

تیم Blockchain ، تحت نظر دیوید مارکوس ، تقریباً روی تمام برنامه ها و گلوگاه های پروژه های موجود در بلاکچین تمرکز کرده است. در پایان ، آنها یک کیسه مخلوط از ارزهای رمزپایه ایجاد کرده اند. که سودمندی و عملکرد بسیاری از ارزهای رمزپایه موجود را به چالش می کشد. مارک زاکربرگ ، مدیرعامل و بنیانگذار فیس بوک اشاره شد,

فیس بوک با 27 سازمان در سراسر جهان برای راه اندازی انجمن غیر انتفاعی Libra و ایجاد ارز جدیدی به نام Libra در حال گردهمایی است.

Libra Vs. سیستم عامل های قرارداد اتریوم و هوشمند

سازمان غیر انتفاعی ، Libra Association ، شبیه چندین تیم توسعه دهنده در پشت ارزهای رمزنگاری شده موجود مانند بنیاد Ethereum ، Litecoin Foundation و Stellar Organization است. انجمن مسئول اجرای و انتشار به روزرسانی ها یا تغییرات در بلاکچین است. دیوید مارکوس ، رهبر تیم Blockchain در فیس بوک, توییت کرد,

آنچه ما ارائه می دهیم تنها آغاز کار است و موارد بسیاری برای بهبود وجود دارد. ما می خواستیم زودتر به اشتراک بگذاریم و با شما کار کنیم ، نه اینکه منتظر “کمال” باشیم.

WhitePaper همچنین نشان داد که پلتفرم بلاکچین برنامه های کامپایل شده به زبان برنامه نویسی جدید ، Move را اجرا می کند. این کاملاً شبیه Ethereum و جامدادی زبان برنامه نویسی آن است. برنامه هایی که در بالای این بلاک چین ها اجرا می شوند ، هستند در اصل قراردادهای هوشمند نامیده می شود. از این رو ، به نظر می رسد این چشم انداز شامل ابزاری است که توسط Ethereum ، Tron و EOS در یک بلاک چین مقیاس پذیر ارائه شده است..

Libra Vs. XRP

بر اساس وظایف اعتبارسنجی خود ، دو نوع دفتر مبتنی بر بلاکچین وجود دارد. گره های اعتبارسنجی در بیت کوین یا Ethereum غیرمجاز هستند ، در حالی که در سکه های XRP و JPM “مجاز” هستند. در مورد اول ، بلاکچین برای بازرسی ، استخراج یا استخراج و توسعه قراردادهای هوشمند در آن برای عموم آزاد است. در حالی که بعداً برای پیوستن به شبکه مجوز لازم است.

استدلال های موافق و مخالف هر دو پروتکل وجود دارد. فیس بوک از رویکرد “اجازه” استفاده کرده است. علاوه بر این ، این امر همچنین به سایر رهبران خدمات مالی مانند VISA ، MasterCard و PayPal اجازه داده است تا به جنبش بپیوندند. Andreas Antonopolous در a توییت,

اگرچه Facebook’s Libra در برابر هیچ بلاکچین باز ، عمومی ، بدون اجازه ، بدون مرز ، خنثی و مقاوم در برابر سانسور رقابت نمی کند ، * با هر دو بانک خرده فروشی و بانک های مرکزی رقابت خواهد کرد. تماشای این سرگرم کننده خواهد بود.


Libra Vs. سکه های ثابت

نوسانات مهمترین نگرانی در مورد بیت کوین و ارزهای رمزپایه از زمان تأسیس آن بوده است. رهبران و اقتصاددانان جهانی اغلب آنها را ابزاری برای حدس و گمان می نامند و نه چیز دیگری. Libra با پیاده سازی اوراق بهادار با ثبات با پشتوانه یک دارایی مخلوط ، در این مسیر نیز جاده ای را طی کرد.

تا پیش از این ، بازار در درجه اول شاهد ثابت شدن دلارهای آمریكا با م institutionsسساتی بود كه روی سایر ثبات های مستقر در FIAT كار می كنند. با این وجود ، همانطور که پیتر شیف اشاره کرد ، تمام ارزهای FIAT در نهایت نابود می شوند ، تیم با استفاده از یک سبد دارایی (ارزهای پایدار و اوراق قرضه دولتی) از آن حمایت کرده است. دیوید مارکوس قصد دارد ارز را حداقل برای مدت صد سال زنده نگه دارد.

Libra در مقابل بیت کوین

این مقایسه باید در بالای لیست باشد. تمام ویژگی ها و ویژگی های فوق که فیس بوک در Libra پیاده سازی کرده است هدف آن تغییر صنعت خدمات مالی است. زاکربرگ همچنین اشاره کرد,

این امر به ویژه برای افرادی که به بانک های سنتی یا خدمات مالی دسترسی ندارند بسیار مهم است … ما آرزو می کنیم ارسال و دریافت پول برای همه آسان باشد ، درست مثل این که از برنامه های ما برای اشتراک فوری پیام و عکس استفاده می کنید.

ترازو به دلیل پایداری می تواند به عنوان وسیله پرداخت و همچنین به عنوان ذخیره ارزش استفاده شود. علاوه بر این ، آن مستقل از کنترل متمرکز است ، در این مورد ، کنترل متمرکز توزیع شده است. از این رو ، ایده پشت بیت کوین را تکرار می کند و سعی دارد نسخه بداهه ای از آن را منتشر کند.

Libra ‘airdrop’ یا راه اندازی آن زمانی در سال 2020 اتفاق می افتد. علاوه بر این ، تا آن زمان ، ما می توانیم سازمان های مختلفی که بر روی Move و Libra کار می کنند زنجیره بلوک را با توجه به کاربرد آنها ادغام کنند..

آیا فکر می کنید “نسخه نهایی بلاکچین” از فیس بوک باعث برکناری بیت کوین و اتریوم می شود؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map