Breakout XRP Bulls while Adoption با XRP / JPY ، XRP / GBP و موارد دیگر افزایش می یابد

تبلیغات پیمکس

در حالی که eToro جفت های XRP / JPY و XRP / GBP را معرفی می کند ، لذت بردن از گاو نر هنگام صعود به سمت بالا تا 0.346 دلار است. در همین حال ، تعدادی از پیشرفت های دیگر باعث افزایش پذیرش و قیمت XRP می شود.

گاو نر XRP با لذت بردن از سود ، صعود را انجام می دهد

سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان طی چند روز گذشته یک حرکت صعودی خوب را حفظ کرده است. هفته گذشته ، قبل از افت قیمت به 0.316 دلار ، به 0.346 دلار رسید. از آن زمان به بعد ، قیمت در محدوده 0.32 تا 0.33 دلار است و در حال نوسان است.

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید ، امروز یک روز واقعا خوب برای XRP بوده است زیرا حدود 4 درصد جهش داشته است. در زمان نوشتن مقاله ، این کالا با قیمت 0.341 دلار مبادله شده است. با شروع روز از 0.328 دلار ، حجم معاملات روزانه حدود 246 میلیون دلار را مدیریت می کند.

xrpمنبع: Tradingview.com

XRP / USD مقاومت 0.340 $ را شکسته و نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد. حتی اگر افت کند ، XRP 0.320 دلار پشتیبانی دارد که می تواند آن را در حدود 0.330 دلار نگه دارد و از افت بیشتر جلوگیری کند..

در حال حاضر ، XRP روزهای خوبی در پیش دارد و احتمالاً ماه آینده با یک یادداشت مثبت و نزولی آغاز خواهد شد.

eToro XRP / JPY را اضافه می کند & XRP / GBP ، اطلاعات بیشتر در مورد XRP

در همین حال ، eToro ، تجارت اجتماعی و شبکه سرمایه گذاری ، جفت فیات دیگری را در برابر XRP اضافه کرده اند. eToro با یک لیست کوچک از پیشنهادات رمزنگاری ، XRP را سال گذشته اضافه کرد اما این بار تجارت XRP را برای مردم ژاپن و انگلیس باز کرده است که توسط این علاقه مند xrp به اشتراک گذاشته شده است:

eToro جفت های XRP / GBP و XRP / JPY – و همچنین جفت های BTC / EUR و ETH / EUR را اضافه کرده است. آماده می شوید تا یک ارائه دهنده نقدینگی برای xRapid باشید؟ یا تو چی فکر می کنی? # XRP community BankXRP XrpCenter digitalassetbuy AlexCobb_ pic.twitter.com/cdhGoBp53g

– Hodlerboy (OriginalHodler) 27 آگوست 2018


eToro XRP را به روی سایر اقتصادهای سرمایه گذاری رمزنگاری شده گشوده است که به تصویب و حجم معاملات آن افزوده است.

علاوه بر این ، شریک Ripple XP Investimentos در سپتامبر سال جاری مبادله رمزگذاری XDEX را راه اندازی خواهد کرد.

XP Investimentos در برزیل برای راه اندازی مبادله رمزنگاری در سپتامبر: XDEX. 49.9٪ از XP اکنون متعلق به Itaú Unibanco است, @موج دار شدن شریک از فوریه 2018.XRP دلار#XRPthestandard# XRP community

اعتبار: DiogoHNobregahttps://t.co/BL1s0Ijs4f

– لئونیداس (LeoHadjiloizou) 28 آگوست 2018

یکی دیگر از شرکای Ripple ، IFX Payments ، با LianLian Pay چهارمین شرکت پرداخت بزرگ در چین همکاری می کند “برای حمایت از عرضه راه حل انتقال پول LianLian’s Happy Transfer برای افراد چینی در خارج از کشور که مایل به ارسال پول به خانه هستند.”

مشارکت استراتژیک بین IFX ، LianLian و @موج دار شدن برای پشتیبانی از راه حل انتقال پول Happy LianLian’s انتقال پول برای افراد چینی خارج از کشور که مایل به ارسال پول به خانه هستند.XRP دلار#XRPthestandard# XRP communityhttps://t.co/6uhXTewTzm pic.twitter.com/kpL65CwvLW

– لئونیداس (LeoHadjiloizou) 27 آگوست 2018

همچنین ، بخوانید: XRP غیر متمرکز است یا نه؟ Ripple Product Vsh Aseshesh Birla این بحث را حل و فصل می کند

اشاره ویژه: اتصال UBS Ripple

بانک هایی که با فناوری Ripple کار می کنند چیز جدیدی نیستند ، زیرا بیش از 100 همکاری در کیف خود دارند. شرکتی که سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان است در تلاش است تا نام های بیشتری را به لیست رو به رشد خود اضافه کند.

از بانک تایلند ، بانک اندونزی ، سیستم فدرال رزرو ، سازمان پول سنگاپور ، سازمان پول عربستان سعودی ، بانک Axis ، BankDhofar ، Bank of America ، Barclays ، Cargills Bank ، بانک مشترک المنافع استرالیا ، تا بانک IndusInd ، خانه مالی کویت ، رویال بانک کانادا ، رویال بانک اسکاتلند ، بانک سانتاندر و بانک استاندارد چارترد در میان بسیاری دیگر ، ریپل به آرامی در سراسر جهان گسترش می یابد.

طبق یافته های اخیر لئونیداس ، اتحادیه بانک سوئیس (UBS) با Ripple همکاری می کند. اگرچه Ripple و UBS برای اولین بار در سال 2016 گرد هم آمدند ، سند به اشتراک گذاشته شده به ویژه قسمت مربوط به Ripple در پایان سال گذشته به روز شد که در آن ذکر شده است:

“ما پروژه های کنسرسیوم دیگری داریم که ما را با R3 و همچنین یک پروژه با Ripple در مورد پرداخت های مرزی و بی درنگ مرتبط می کند.”  

این از اکتبر 2017 است ، نمی دانید قبلاً ارسال شده است یا خیر. UBS کار بر روی یک پروژه با Ripple در مورد پرداخت های بی درنگ و مرزی.XRP دلار @موج دار شدن BankXRP XRPTrump XrpCenter @ Hodor7777 #XRPthestandard# XRP communityhttps://t.co/flwxSLqWQr pic.twitter.com/W7OeEhqyap

– لئونیداس (LeoHadjiloizou) 26 آگوست 2018

Ripple و XRP با تصویب مداوم در حال رشد ، به شدت به سمت هدف خود پیش می روند تا به اینترنت با ارزشی تبدیل شوند.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map