Breaking: Facebook’s Libra Whitepaper ماموریت پشت راه اندازی سکه Libra را نشان می دهد

تبلیغات پیمکس

و یک پیام رسان منتظر مدت طولانی رمزنگاری فیس بوک ، طبق برنامه ریزی شده در تاریخ 18 ژوئن 2019 منتشر می شود. مطابق با نامه سفید منتشر شده ، ارز رمزنگاری شده فیس بوک “Libra” نامیده می شود و سکه در نیمه اول سال 2020 رول می شود.

فیس بوک Whitepaper Libra Coin را راه اندازی می کند

بر اساس کاغذ سفید, سکه Libra بر روی Libra Blockchain ساخته می شود و با ارز پایدار دیجیتال پشتیبانی می شود. سکه در نیمه اول سال 2020 روانه بازار خواهد شد. با این حال ، در سکه اتاق خبر صفحه فیس بوک ، این غول اجتماعی در مورد برنامه 2020 صحبت می کند و در مورد کالیبرا که زیرمجموعه جدید فیس بوک است ، صحبت می کند. در این بیانیه آمده است که با خدمات مالی کالیبرا ، کاربران می توانند در شبکه Libra شرکت کنند و به همین ترتیب ، اولین محصولی که توسط کالیبرا راه اندازی می شود کیف پول دیجیتال برای سکه Libra است..

امروز ما در حال برنامه ریزی برای Calibra هستیم ، یک شرکت تابعه تازه تأسیس شده در فیس بوک که هدف آن ارائه خدمات مالی است که به افراد امکان دسترسی و مشارکت در شبکه Libra را می دهد. اولین محصولی که کالیبرا معرفی خواهد کرد ، یک کیف پول دیجیتال برای Libra است ، ارز جدید جهانی که توسط فناوری بلاکچین تأمین می شود. این کیف پول در Messenger ، WhatsApp و به عنوان یک برنامه مستقل در دسترس خواهد بود – و ما انتظار داریم که در سال 2020 راه اندازی شود.

ماموریت پشت سکه ترازو

با بازگشت به مقاله سفید ترازو ، ماموریت این است که “یک ارز ساده جهانی و زیرساخت های مالی را فراهم کنید که میلیاردها نفر را قادر می سازد”. با این اوصاف ، هدف فیس بوک ارائه راه حل مالی برای همه 1.7 میلیارد بزرگسال بدون بانک است حتی اگر نزدیک به 1 میلیارد نفر به تلفن های همراه و اینترنت دسترسی داشته باشند.

بخش مقدماتی Whitepaper Libra در Facebook درباره موضع گیری Govt در مورد رمزنگاری بحث کرده و توضیح می دهد که چگونه تعداد کمی از پروژه های موجود قوانین را دور می زنند. این مقاله می گوید که فیس بوک به همکاری با نهادها از جمله نهادهای نظارتی برای موفقیت در این بخش اعتقاد دارد ،

ما بر این باوریم که همکاری و نوآوری با بخش مالی ، از جمله نهادهای نظارتی و متخصصان در صنایع مختلف ، تنها راه اطمینان از یک چارچوب پایدار ، امن و قابل اعتماد است که این سیستم جدید را پشتیبانی می کند. و این رویکرد می تواند جهشی عظیم به سمت یک سیستم مالی جهانی با هزینه کمتر ، در دسترس تر و متصل تر داشته باشد.

امروز ، فیس بوک با 27 سازمان در سراسر جهان برای راه اندازی انجمن غیر انتفاعی Libra و…

مارک زاکربرگ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಮಂಗಳವಾರ ، 18 پوند 2019

مشخصات سکه ترازو

در مورد موضع Libra به عنوان ارز دیجیتال ، این سند همچنان در مورد یک ارز دیجیتال قابل اعتماد و زیرساخت اضافه می کند که شاید جهان نیاز به “اینترنت پول” داشته باشد.

ایمن کردن دارایی های مالی در دستگاه همراه باید ساده و شهودی باشد. جابجایی پول در سطح جهان باید به همان راحتی و مقرون به صرفه باشد – و حتی ایمن تر از – ارسال پیام کوتاه یا اشتراک عکس بدون توجه به محل زندگی ، کاری که انجام می دهید یا درآمد شما.

علاوه بر این ، این سند ترازو را در سه جنبه مختلف تعریف کرد که آن را به یک سیستم مالی فراگیر تبدیل کرده و در عین حال میلیاردها نفر را توانمند می کند.

  1. این یک بلاکچین امن ، مقیاس پذیر و قابل اعتماد ساخته شده است.
  2. پشتوانه آن دارایی دارایی است که برای ایجاد ارزش ذاتی طراحی شده است.
  3. توسط انجمن مستقل Libra که وظیفه تکامل اکوسیستم را دارد اداره می شود.

ارز رمزنگاری شده Libra روی بلاک چین بومی خود به نام ‘Libra Blockchain’ کار می کند که یک منبع باز است. از همه مهمتر ، بلاکچین ساخته شده است در حالی که امنیت ، مقیاس پذیری ، کارایی در ذخیره سازی و توان مصرفی و سازگاری در آینده را در نظر گرفته است..

چرا Libra یک سکه پایدار است?

همانطور که گفته شد ، Libra با ذخیره ای از دارایی های واقعی پشتیبانی می شود و طبق گزارش whitepaper ، دلیل این امر این است که – Libra باید در بسیاری از مکان ها پذیرفته شود و دسترسی راحت تری در همه جا دارد.

یک سبد سپرده بانکی و اوراق بهادار کوتاه مدت دولتی برای هر ترازوی که ایجاد می شود ، در Libra Reserve نگهداری می شود و اعتماد به ارزش ذاتی آن را جلب می کند. Libra Reserve با هدف حفظ ارزش Libra در طول زمان اداره خواهد شد.

همانطور که گفته شد ، این ارز به عنوان یک ارز دیجیتالی پایدار طراحی شده است و همچنین توسط یک شبکه رقابتی مبادلات برای خرید / فروش سکه Libra با ارز فیات خود پشتیبانی می شود – البته نرخ ارز در مرکز توجه صرافی ها خواهد بود.

Libra به عنوان یک ارز رمزپایه دیجیتالی پایدار طراحی شده است که به طور کامل توسط ذخیره دارایی واقعی – Libra Reserve – پشتیبانی می شود و توسط یک شبکه رقابتی مبادلات خرید و فروش Libra پشتیبانی می شود.

انجمن ترازو

اطلاعات بیشتر در این باره – همچنین یک سازمان عضویت غیرانتفاعی و غیرانتفاعی به نام “انجمن ترازو” ایجاد کرده است. دفتر مرکزی این انجمن در ژنو ، سوئیس قرار دارد که وظیفه اصلی تهیه چارچوبی برای اداره شبکه و ذخیره را بر عهده خواهد گرفت و همچنین به کمک های مالی برای تأمین تأثیرات اجتماعی در حمایت از ورود مالی کمک خواهد کرد. این همچنین “اعضای مingسس” خود را نشان داد و به ویژه ، اسامی تعداد کمی از اعضای آن کسانی هستند که قبلاً به عنوان سرمایه گذار پروژه Libra گزارش شده بودند.

در زیر اعضای بنیانگذار انجمن های Libra وجود دارد که در آن فیس بوک امیدوار است که تا نیمه اول سال 2020 هنگامی که سکه Libra در بازار عرضه می شود حداقل 100 عضو داشته باشد.

مبلغ پرداختی: Mastercard ، PayPal ، PayU (بازوی fintech Naspers) ، Stripe ، Visa

فناوری و بازارها: Holding Booking، eBay، Facebook / Calibra، Farfetch، Lyft، MercadoPago، Spotify AB، Uber Technologies، Inc.

ارتباطات از راه دور: ایلیاد ، گروه وودافون

بلاکچین: Anchorage ، Bison Trails ، Coinbase ، Inc. ، Xapo Holdings Limited

سرمایه خطرناک: آندرسن هوروویتز ، طرح های دستیابی به موفقیت ، سرمایه ریبیت ، سرمایه پر رونق ، اتحادیه های سرمایه گذاری

سازمان های غیرانتفاعی و چند جانبه و موسسات دانشگاهی: آزمایشگاه Destruction Destruction، Kiva، Mercy Corps، Women’s World Banking

“Move” ، زبان برنامه نویسی جدید & Libra Blockchain

Whitepaper Libra بیشتر در مورد زبان برنامه نویسی جدیدی به نام صحبت می کندحرکت، این راه اندازی قصد دارد منطق معاملات سفارشی و قراردادهای هوشمند را در بالای Libra Blockchain پیاده سازی کند. از همه مهمتر ، این بلاکچین Libra یک ساختار داده ای منفرد است که تاریخ معاملات و وضعیت ها را با گذشت زمان ثبت می کند – با این حال ، در صورت بلاکچین موجود و قبلی ، بلاکچین را به عنوان مجموعه ای از بلوک های معاملات مشاهده می کند.

Whitepaper می گوید: به دلیل هدف Libra برای یک روز خدمت به میلیاردها نفر ، Move با ایمنی و امنیت به عنوان بالاترین اولویت ها طراحی شده است. برای تسهیل توافق بین همه گره های اعتبارسنج در مورد معاملات انجام شده و ترتیب اجرای آنها ، Libra Blockchain روش BFT را با استفاده از پروتکل اجماع LibraBFT در پیش گرفت..

در مورد سخت تر بودن داده ها ، فیس بوک توضیح می دهد که:

Libra Blockchain نام مستعار است و به کاربران اجازه می دهد یک یا چند آدرس را که با هویت واقعی آنها مرتبط نیستند ، در اختیار داشته باشند..

بنابراین خوانندگان ، شما درباره Facebook’s Libra Coin چه نظری دارید.؟ آیا فکر می کنید سکه Libra درست مانند فیس بوک در شبکه های اجتماعی در فضای رمزنگاری منجر شود؟ در کامنت زیر با ما در میان بگذارید

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner