تحلیل قیمت 4 اکتبر: بیت کوین ، ریپل [XRP] ، Litecoin ، اعتبارات و EOS

تبلیغات پیمکس

Ripple ، Litecoin ، EOS و Credits از روند کلی نزولی جدا می شوند تا در روز جمعه نسبتاً چشمگیر به دست آورند.

اگر الگوی ادامه پرچم در مرکز قرار گیرد ، EOS احتمالاً به 2.6 دلار بازگردد.

بازار ارزهای رمزنگاری شده در روز جمعه و به دنبال رخوت هفته معاملات قرمز و سبز مخلوط شده است. اکثر ارزهای رمزپایه از جمله بیت کوین به شدت برای بهبود تلاش می کردند ، با این حال ، موانع اصلی دستاوردهای قابل توجهی را از بین بردند. سه دارایی دیجیتال برتر می توانند از مناطق خاص ازدحام فروشنده بالاتر بروند. به عنوان مثال ، بیت کوین بالاتر از 8500 دلار شکست اما نتوانست به مانع 8،600 دلار نفوذ کند. اتریوم بیش از 180 دلار درآمد کسب کرد اما 185 دلار یک مهره سخت برای شکستن بود. از طرف دیگر ، Ripple به مناطق پشتیبانی اصلی فشار آورد اما نتوانست مقاومت 0.26 دلار را بشکند.

در جای دیگر بازار ، تیم کوک ، مدیر عامل شرکت اپل ، به صراحت گفته است که این غول فناوری قصد صدور ارز رمزپایه را ندارد. حساب های کوک که مهم است ارز باشد بهتر است برای دولت باقی بماند.

اظهارات وی در حالی در حال انجام است که لابی برای راه اندازی ارز دیجیتال Libra از شرکت Facebook Inc. علاوه بر این ، نهادهای نظارتی در ایالات متحده خواستار ملاقات مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ تا ژانویه 2020 هستند.

در حالی که کشمکش نظارتی ادامه دارد ، گزارش های منتشر شده می گویند که برخی از 28 عضو انجمن Libra در حال بررسی خروج از پروژه هستند. گفته می شود MasterCard ، Visa و حتی PayPal نسبت به درگیری خود سرد هستند. دلیل احتمالی سرماخوردگی این است که اطمینان حاصل نکنند که به شهرتی که طی سالهای گذشته با تنظیم کننده ها ساخته اند لطمه ای وارد می کنند. در واقع ، PayPal در جلسه انجمن Libra در واشنگتن دی سی که در 3 اکتبر برگزار شد ، شرکت نکرد.

تحلیل قیمت بیت کوین – نمودار 1 ساعته XBT / USD

بیت کوین در حال شکل گیری یک الگوی صعودی کوتاه مدت مثلث صعودی است که به تدریج در حال نزدیک شدن به شکست است. با تأیید شکست ، پاینده صعودی Bitcoin با مانع 8500 دلار روبرو خواهد شد. سخت ترین کار برای گاو های بیت کوین نگه داشتن قیمت بالاتر از سطح حمایت صعودی است. این به آنها امکان می دهد ورودی هایی را که همراه با یک تصویر فنی قوی تر و حجم زیاد هستند ، مجموعه رمزگذاری را به بالاترین سطح به 9000 دلار برسانند..

نمودار ساعتی XBT / USDنمودار ساعتی XBT / USD توسط Tradingview

در همین حال ، تصویر کوتاه مدت حاکی از کنترل فروشندگان است. واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) در منطقه منفی گیر کرده است. علاوه بر این ، واگرایی منفی فزاینده سیگنال هایی را نشان می دهد که تا زمانی که تنظیمات صعودی که در بالا بحث شد ، ادامه خواهد داشت.. کراپتوبن, یک تحلیلگر با Tradingview نیز احساسات شکست مشابهی را به اشتراک می گذارد:

“BTC Forming Ascending مثلث صعودی صعودی باید مقاومت 8481 را بشکند تا این الگوی صعودی را تأیید کند و این خط روند شیب دار پشتیبانی را نگه دارد. بیایید ببینیم گاو های btc می توانند در کوتاه مدت حرکات رو به بالا را تحت فشار قرار دهند. “

Ripple (XRP) تحلیل قیمت

ریپل در روز جمعه روند صعودی را پرورش می دهد و به نظر می رسد از سایر ارزهای رمزپایه مهم جدا شود. این امر به دنبال یک مضراب است که از ابتدای اکتبر اتفاق می افتد. 38.2٪ سطح Fib retracement بین آخرین نوسان 2626 دلار تا پایین نوسان 0.2324 دلار گرفته شد و افتهایی را که در پایین 0.24 دلار تشکیل شد ، جبران کرد..

اصلاح صعودی در چند روز گذشته XRP را فراتر از سطح کلیدی شامل میانگین متحرک (هر دو 50 MA و 100 MA نمودار نمودار ساعتی) مشاهده کرده است. علاوه بر این ، قیمت در کانال روند صعودی بازگشت. واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز نشان می دهد که خریداران کنترل مجدد را کنترل می کنند.

کوینگپمنبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin (LTC)

Litecoin بیش از یک هفته در محدوده 52 دلار (پشتیبانی) و 57.50 دلار (مقاومت) گیر کرده است. تمام فشارها برای شکستن بیش از حد مجاز با فشار فروش موجود خنثی شده است. به عنوان مثال ، پای صعودی جزئی در جمعه توانست بالای 50 MA در نمودار 4 ساعته شکسته شود اما 57.50 دلار فروخته شد. Litecoin در حال حاضر در میان یک حرکت نزولی ساختمان با قیمت 57 دلار معامله می شود.

Tradingviewمنبع: TradingView

واگرایی همگرایی میانگین متحرک نشان می دهد که روند فعلی به صورت پهلو باقی خواهد ماند. بازیابی شاخص آن را بالاتر از حد متوسط ​​قرار داد اما نتوانست روند صعودی را حفظ کند. در حال حاضر ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که LTC تا زمانی که شکست تا 60 دلار رخ دهد ، در محدوده باقی بماند.

تحلیل قیمت اعتبارات – نمودار CS / BTC 4H

در برابر پس زمینه کاهش کلی بازار ، CS / BTC جفت تجاری از نظر رشد در حجم و قیمت ها روند مثبتی را نشان می دهد. در نمودار ، می توانیم ببینیم که قیمت یک بار دیگر از خط حمایت در منطقه 0.0000105-0.0000110 BTC برگشت و در حال آماده سازی برای آزمایش مجدد منطقه مقاومت در حدود 0.0000127-0.0000130 BTC است. شکستن این منطقه امکان افزایش قیمت تا منطقه 0.000015-0.000016 BTC را فراهم می کند. گران فروشی در شاخص های فنی می تواند انگیزه دیگری برای سرمایه گذاران هنگام تصمیم گیری برای ورود به موقعیت و همچنین عملکرد اساسی اخبار باشد.

واممنبع نمودار توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت EOS

با وجود منفی بودن تصویر کلی در بازار رمزنگاری ، EOS همچنین در حال توسعه مسیر خود برای بهبود است. شکست قریب به اتفاق هفته گذشته در سطح 2.6 دلار متوقف شد (حمایت عمده) و جای خود را برای ادامه روند صعودی در الگوی پرچم اعلام کرد..

TradingViewمنبع: TradingView

قیمت در روز 2٪ افزایش دارد و در نمودار چهار ساعته 50 MA معامله می شود. همچنین شاخص مقاومت نسبی (RSI) روند صعودی دارد. کمترین ارزش های مدعی کننده الگوی بالاتری را ایجاد می کند. در زمان فشار ، RSI در 50 هنوز نسبت به اصلاح مداوم که احتمالاً بالاتر از 0.30 دلار خواهد بود ، به سمت بالا است.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner