مطالعه نشان می دهد که 29 درصد آمریکایی ها هنوز معتقدند دلار آمریکا توسط طلا پشتیبانی می شود

تبلیغات پیمکس

مطالعه اخیر توسط ارائه دهنده هش پیشرو در جهان ، Genesis Mining انجام شده است فاش شد برخی از یافته های جالب در مورد چگونگی درک متوسط ​​مردم آمریکا از پول و بانکداری. عنوان این مطالعه “برداشت از پول و بانکداری در ایالات متحده 2019. “

 پول دیجیتال به حریم خصوصی معاملات پایان می دهد

این مطالعه با هدف تعیین میزان ارزیابی متوسط ​​مصرف کننده آمریکایی از مفاهیم مربوط به بانکداری ، پولهای ناخوشایند و فدرال رزرو انجام شده است. این مطالعه در 19 سپتامبر با 1000 پاسخ دهنده به یک سری 23 سوال پاسخ داده شد.  

از 1000 پاسخ دهنده سوال شده ، تقریباً 29٪ از پاسخ دهندگان هنوز معتقدند كه دلار آمریكا توسط طلا پشتیبانی می شود ، 4٪ معتقدند كه با نفت پشتیبانی می شود ، 5٪ اوراق قرضه گفتند ، 7٪ هیچ چیزی گفتند ، 23٪ گفتند كه آنها نمی دانند ، و فقط 30٪ به طور دقیق دولت ایالات متحده را بیان کرد.

منبع- گزارش معدن پیدایش

در واقع ، در 14 مارس 1909 ، ایالات متحده به یک استاندارد طلا تغییر یافت و طلا و نقره را به عنوان سکه قانونی فروش ایالات متحده در آورد. بر اساس این استاندارد ، دلار آمریکا به 25.8 دانه (1.672 گرم ، 0.05375 اونس اونس) طلا قابل تبدیل بود ، یعنی کمی بیش از 18.60 دلار در هر اونس. با این حال ، برای مقابله با تورم شدید در سال 1933 ، رئیس جمهور روزولت عملی را اجرا کرد که استاندارد طلا را به حالت تعلیق درآورد.

نه تنها این ، وقتی از شما سedال می شود “چه کسی تصمیم می گیرد دلار بیشتری چاپ شود؟”, 18٪ از پاسخ دهندگان هیچ پاسخی نداشتند ، 58٪ معتقد بودند که این بانک فدرال رزرو است و سومین پاسخ بالاترین این است که دولت ایالات متحده مسئول همین مسئله است. علی رغم این واقعیت که امور مالی سنتی بارها و بارها نتوانسته است انتظارات توده ها را برآورده کند ، ایمان به همین مسئله ادامه دارد ، احتمالاً به دلیل عدم سواد مالی. 

منبع- گزارش معدن پیدایش

جالب اینکه 76٪ از پاسخ دهندگان با ایده جایگزینی پول کاغذی با پول دیجیتال توسط دولت ایالات متحده مخالف بودند.

این به نوبه خود نشان می دهد که آمریکایی ها هنوز آمادگی شفافیت کامل در مورد مسائل مالی را ندارند. جالب است که این دیدگاه به یک آمریکایی متوسط ​​محدود نمی شود ، حتی به نظر می رسد مدیران بانک نیز همان احساسات را تکرار می کنند.

منبع- گزارش معدن پیدایش

به تازگی ، رئیس اقتصاد بانک محبوب هلندی ING ، مارک کلیف گفته است که در مدت 5 سال ، ارزهای دیجیتال طی 5 سال یک واقعیت کامل خواهد بود. با آمدن کشورها برای ساخت ارزهای دیجیتال مرکزی خود ، مصرف کنندگان از بی هویتی خود کاسته می شوند زیرا با ارزهای دیجیتال کنترل شده بانک مرکزی ، معاملات برای مقامات کاملاً قابل پیگیری است.

24٪ پاسخ دهندگان معتقدند فدرال رزرو ذخایر طلای ایالات متحده را تأمین می کند

24٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که فدرال رزرو مسئول تأمین ذخایر طلای ایالات متحده است ، در حالی که 50٪ پاسخ دادند که آنها مسئول نظارت بر سیاست های پولی ایالات متحده هستند. 54٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که بانک های فدرال رزرو فقط متعلق به دولت ایالات متحده است.

منبع- گزارش معدن پیدایش

علاوه بر این ، 26٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که بانک ها برای نگه داشتن 100٪ از پول سپرده شده توسط مشتریان در بانک مورد نیاز هستند. همچنین ، 52٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که بانک ها نباید 100٪ را در ذخیره نگه دارند. در حالی که 9٪ معتقد بودند که بانکها باید 1-10٪ را همیشه نگه دارند.

منبع- گزارش معدن پیدایش

با این گفته ها ، زندگی ما حول پول می چرخد ​​و جای شگفت آور است که افراد خارج از کشور هنوز باید در مورد جریان پول و عملکردهای داخلی آن شفافیت اساسی کسب کنند. همچنین ممکن است وقتی چنین شفافیتی بدست می آید ، ایده های اصلی رایج شدن ارزهای رمزپایه بیگانه به نظر نرسند و مقبولیت گسترده تری پیدا کنند.

با این حال ، تمام آنچه که برق می زند طلا نیست. احساسات منفی در مورد ارزهای رمزپایه به دلیل استفاده از آن در فعالیت های غیرقانونی و تروریسم و ​​چندین مورد پولشویی همچنان ادامه دارد. ماه آگوست نشان داد کره شمالی با استفاده از هک های رمزنگاری “گسترده و پیچیده” برای جمع آوری حدود 2 میلیارد دلار. این بودجه برای خرید سلاح های کشتار جمعی استفاده شد.

آیا ارزهای دیجیتال در نهایت مورد استقبال مردم قرار می گیرند؟ نظر خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner