راهنمای قرعه کشی بیت کوین

آیا دوست دارید فراتر از رویاهای وحشیانه خود ثروتمند شوید؟ تصور کنید که دیگر هرگز نگرانی های مالی ندارید و نمی توانید هر وقت خواستید آنچه را می خواهید خریداری کنید. این زندگی باشکوه یک برنده قرعه کشی است.

به سختی می توانید قماربازی را پیدا کنید که هرگز آرزوی برنده شدن در قرعه کشی را نداشته باشد ، چه رسد به قرعه کشی بیت کوین. حتی هیچ یک از قمار بازان نیز بطور منظم بلیط های قرعه کشی را خریداری نمی کنند به این امید که این افراد باشند که به معنای واقعی کلمه برنده تمام پولها می شوند. دائماً در سراسر دنیا قرعه کشی انجام می شود و باعث می شود میلیونرها از افرادی که جرات دیدن رویا را دارند ، استفاده کنند.

بهترین سایت های قرعه کشی بیت کوین 2021

دارای بالاترین امتیاز

شماره 1

بوادا

آرم بوادا پاداش 125٪ تا 3750 $ 125٪ پاداش تا 3750 $

  • بازی معتبر

بررسی را بخوانید الان بازی کن

شماره 2

پوکر تراشه سیاه

آرم پوکر سیاه تراشه 200 200 پاداش تا 1000 دلار 200 Bon پاداش تا 1000 دلار

  • پاداش سخاوتمندانه

بررسی را بخوانید الان بازی کن

شماره 3

BetOnline

آرم BetOnline 100 Cry پاداش رمزنگاری 100 Bon پاداش رمزنگاری

  • 4 رمزنگاری پذیرفته شده است

بررسی را بخوانید الان بازی کن

قرعه کشی بیت کوین چیست?

راهی برای برنده شدن در قرعه کشی بدون نیاز به خرید بلیط فیزیکی وجود دارد. سایت های لوتو بیت کوین به لطف کازینوهای بیت کوین که آنها را به لیست محصولات قمار خود اضافه می کنند ، محبوبیت و اندازه آنها همچنان افزایش می یابد..

برخی از برنده تمام پولها بسیار مسخره هستند. یکی از آنها که به طور مرتب می شناسیم دارای یک جک پات 1000 BTC است که ارزش آن در منطقه 10،000،000 دلار است! تصور کنید با چند کلیک ماوس خود 10 میلیون دلار برنده شوید. اکنون خیال پردازی را متوقف کنید و آن را عملی کنید زیرا کسی مجبور است برنده تمام پولها شود ، ممکن است شما نیز باشید!

چگونه می توانید بخت آزمایی بیت کوین بازی کنید?

سادگی قرعه کشی ها یکی از دلایل اصلی محبوبیت آنهاست. پس از خرید بلیط خود با Bitcoin یا Bitcoin Cash ، مراحل زیر تقریباً مشابه هر قرعه کشی سنتی است. تقریباً همه قرعه کشی ها به همان روشی انجام می شوند که شما از گروهی از اعداد چندین انتخاب می کنید. به عنوان مثال ، ممکن است لازم باشد شش عدد را از 1-50 انتخاب کنید. سپس اپراتور قرعه کشی به طور تصادفی شش عدد از همان 1-50 را انتخاب می کند ، همچنین به عنوان قرعه کشی شناخته می شود ، و شما از تعداد انتخاب شده خود برنده می شوید با شماره های قرعه کشی شده.

برای برنده شدن برنده تمام پولها در بیت کوین باید تمام انتخاب های خود را مطابقت دهید. احتمالاً این شانس با شما مخالف است ، اما مردم همیشه برنده تمام پولها هستند و این جکپات ها چیزی باورنکردنی ندارند.

معمولاً جوایزی برای تطبیق کمتر از شش عدد ارائه می شود. این جوایز به طور مشخص با کاهش تعداد اعداد همسان شما از نظر ارزش کاهش می یابد.

هر قرعه کشی ، از جمله قرعه کشی بیت کوین ، هنگام پرداخت مقدار اعدادی که باید انتخاب کنید ، ساختار پرداخت خود را دارند و قوانین خاص خود را دارند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید بلیط قرعه کشی بیت کوین ، چاپ کوچک را بررسی کنید.

چه چیزی با یک بازی قرعه کشی BTC قابل تأمل قابل مقایسه است?

هرکسی با کمی توانایی فنی می تواند قرعه کشی ایجاد کند ، این امر باعث می شود انتخاب ارائه دهنده قرعه کشی بیت کوین با دقت بسیار مهم باشد. به احتمال زیاد قرعه کشی منصفانه امکان بررسی هر نتیجه را برای بررسی عدم تقلب شما فراهم می کند. برخی از اپراتورهای لوتو بیت کوین از همان فناوری بلاکچین استفاده شده برای استخراج بیت کوین برای انتخاب تصادفی شماره قرعه کشی برنده استفاده می کنند.

به طور منصفانه انصافاً اطمینان حاصل می کند که اعداد انتخاب شده از لحاظ ریاضی تا حد امکان تصادفی هستند. همچنین تضمین می کند که دستکاری در آنها عملا غیرممکن است ، به این معنی که هر نتیجه عادلانه است و هیچ کس تقلب نمی کند.

به دنبال تهیه کننده ای بگردید که این قول را بدهد زیرا اطمینان می دهد بازی شما تا حد ممکن 100٪ منصفانه است. اگر اپراتور قرعه کشی بیت کوین شما توانایی انصاف را ندارد ، بهترین کار بعدی این است که نتایج خود را به طور مستقل توسط شخص ثالث تأیید کنید.

از طریق وب سایت ما یک ارائه دهنده قرعه کشی آنلاین انتخاب کنید و خیلی اشتباه نخواهید کرد.

قرعه کشی برتر بیت کوین

آیا قرعه کشی بیت کوین قانونی است?

این یک مقدار سخنان گسترده است ، اما اگر در سن قمار قانونی هستید خوب است که قرعه کشی بیت کوین را انجام دهید. این بسته به جایی که در جهان هستید تغییر می کند. بعضی از مکان ها به شما امکان می دهند در 16 سالگی قرعه کشی کنید ، بعضی دیگر 18 سالگی را لازم دارند ، بعضی از ایالات متحده باعث می شود تا 21 سالگی صبر کنید. همیشه قوانین دولت محلی خود در مورد قمار و قوانین سایت قرعه کشی بیت کوین را بررسی کنید.

ارزش ورود به جک پات بیت کوین ، قرعه کشی یا خرید کارت های خراش از اپراتوری است که هم مجوز آن را گرفته و هم توسط یک نهاد حاکم تنظیم می شود. قوانین سخت گیرانه ، به ویژه در مورد انصاف و محافظت از بازیکن ، باید برای یک شرکت برای دریافت مجوز رعایت شود. همچنین اگر مشکلی پیش بیاید یا درگیری داشته باشید از شما محافظت می کند. این موارد بسیار نادر است ، اما خوب است بدانید که یک هیئت حاکمه پشت شما است.

ما فقط اپراتورهای قرعه کشی بیت کوین را تبلیغ می کنیم که در این موارد آزمایشات دقیق و سایتهایی را انجام می دهند که خوشحال می شویم از پول یا بیت کوین خود استفاده کنیم. با این وجود گزینه های سنتی دیگری برای قرعه کشی وجود دارد که ممکن است نیازهای شما را بهتر برآورده کند و سایت های پیشنهادی ما نیز این بازی های لوتو را ارائه می دهند.

آیا می توانید بخت آزمایشی بیت کوین به صورت رایگان بازی کنید?

گرچه امکان تهیه بلیط رایگان بوت کوین برای لوتو وجود دارد ، اما این بسیار نادر است. اپراتورهای قرعه کشی این بازی ها را از روی قلبشان انجام نمی دهند ، آنها در کار کسب درآمد هستند. آنها باید تعداد زیادی بلیط بفروشند تا بتوانند قرعه کشی را به وقت خود اختصاص دهند زیرا حاشیه آنها بسیار کمتر از سایر بازی های قمار است.

این حاشیه های کم برای شما عالی است زیرا به این معنی است که پول بیشتری به جایزه می رود. اکثر اپراتورهای قرعه کشی بیت کوین هزینه ای در حدود 1٪ از جایزه را می گیرند ، که در مقایسه با سایر محصولات قمار بیت کوین بسیار ناچیز است.

گاهی اوقات پیشنهادهای ویژه ای از سایت های قرعه کشی بیت کوین ارائه می شود. در موارد نادر آنها ممکن است یک خرید را انجام دهند و یک پیشنهاد رایگان دریافت کنند ، و به شما یک عکس در ازای jackpot به قیمت یک عکس بدهند. به طور معمول ، اپراتورها به جکپات پول اضافه می کنند یا جوایز کمتری را از ارزش معمول خود دریافت می کنند ، که اساساً پول بخت مجانی است که تعداد آنها مطابقت دارد.

مطمئن شوید که در هر خبرنامه ای که ارائه دهنده قرعه کشی بیت کوین شما ارسال می کند ، ثبت نام می کنید زیرا این موارد اغلب پیشنهادات محدودی را برای استفاده از آنها دارند.

بازی های محبوب لوتو در سراسر جهان

  • میلیون ها مگا
  • پاور بال
  • SuperEnlatto
  • قرعه کشی انگلستان
  • میلیون یورو
  • یورو جک پات

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner